Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jestem aktualnie w #usa i chcę wypożyczyć samochód. Niestety od mojego ostatniego wyjazdu do USA nieco się pozmieniało i wymagają ode mnie karty kredytowej żeby wypożyczyć samochód. Kilka dni temu udało mi się wypożyczyć samochód na kartę Revoluta, która miała ściągnięty laminat z paskiem magnetycznym i napisem, że jest to karta debetowa. Niestety później się skapnęli i na rachunku widnieje ze jest to prepaid. Polecacie jakaś inną aplikacje, która wyda mi kartę gdzie nie będzie widoczny napis że jest to karta debetowa, a już w ogóle jakby na transakcji widniało że to kredytowa xD

#pytanie #bankowosc #revolut #usa
  • 8
@Varien: Zaloz jakąś kartę w Polsce online. A potem zarezerwuj samochód używając jej do depozytu. Nie musisz mieć karty fizycznie. Numer im mozesz podyktować. A zapłać za wynajem czym tam chcesz, nie musi to byc ta karta.
@Varien: karta z bunq jest rozpoznawana jako amerykanska kredytówka z chase, napis zawsze mozna zdrapac, terminale rozpoznają kartę po numerze bin - pierwsze 6 cyfr numeru karty, w tym przypadku 511580
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dd350: Próbuję zrobić tam konto ale muszę niby czekać na jakiejś white liście. Może uda się przez jakieś zaproszenie czy cuś?