Wpis z mikrobloga

Niesamowite jak ludzie są ograniczeni pod względem przedmiotów dla postaci. Zanim modne stało się granie Dianą pod tanka, to zawsze musiałem się naczytać na czacie jakim to wielkim trollem jestem, bo buduję Sunfire. Teraz kiedy na stronkach pokazali, że taki build jest ok, to już wszystkim pasuje, tyle że zaczyna im odwalać w drugą stronę. Zbudowałem sobie dzisiaj protobelta, bo stwierdziłem, że przyda mi się w tej grze, to znowu top mi pingował ten item, że trolluję.

Po prostu komiczne jest jak ci wszyscy "znawcy" są tak przyspawani do tego co mają napisane na apce albo stronce, że zbudujesz jeden item nie tak jak tam pokazali, to od razu krzyk, że trollujesz.

#leagueoflegends
  • 5
@Murasame: @Felixu: To wczoraj mój support stwierdził, że ja trolluje Samirą po tym jak kupiłem pancerniaki gdy cały przeciwny team to AD ( ͡º ͜ʖ͡º) Kazał mi kupić berserkery bo tak mu pokazuje Blitz. Gdy mu powiedziałem, że attack speed to troll na Samirze stwierdził, że teraz on mi pokaże co to trolling i robił 1 vs 1 z towerami XD