Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Zupełnie niespodziewanie stałem się posiadaczem takiej oto wiatrówki. Ze strzelaniem miałem do czynienia jedynie za małolata w wesołym miasteczku.

Na korpusie widnieje napis MARS 618 aczkolwiek wydaje mi się że to jest Slavia. Czy ta marka Mars to jakaś podróbka lub replika Slavii?

Moja wiatrówka nie strzela. Tzn. naciąga sprężynę ale w ogóle nie ma odrzutu. Wypadałoby wymienić uszczelkę tłoka i być może sprężynę. Na jakimś forum znalazłem info że części do modelu 618 już są nieprodukowane.

Czy jest na tagach ktoś kto ogarnia i wie czy jednak da radę kupić części do tej wiatrówki lub czy przypasują z jakiegoś innego modelu?

#wiatrowki #wiatrowka #strzelectwo #asg
Harry_Callahan - Zupełnie niespodziewanie stałem się posiadaczem takiej oto wiatrówki...

źródło: comment_1659302589RlWQ2c4Qkg81zxfQWAA9Lh.jpg

Pobierz
  • 5
@Harry_Callahan: slavia na rynek niemiecki, stara konstrukcja więc o części może być ciężko, ale stan widzę jak nowy.
Definitywnie uszczelka do wymiany, domyślam się że skórzana i po takim czasie już jej za wiele nie ma ( swego czasu w slavi 630 też takie były), trzeba rozebrać i zobaczyć, może wymiarami podpasuje z innej.
@Harry_Callahan: plus nie wiem co trzeba robić żeby lufę do 4.5mm zgiąć, albo z jak gównianego materiału musi ona być by sama się zgięła pod własnym ciężarem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
btw daj znać jak ta uszczelka wygląda, osadę ściągasz jak na filmiku, ale co do tylnej pokrywki nie powiem jak bo w nowszych jest inna konstrukcja spustu z bezpiecznikiem a cały tył się po prostu odkręca,
Devcio - @Harry_Callahan: plus nie wiem co trzeba robić żeby lufę do 4.5mm zgiąć, alb...