Wpis z mikrobloga

@Tandem1: Błędem to było męczenie podatkami, lockdownami i kontrolami polskich przedsiębiorców i wmawianie naiwnym ludziom, że są winni, tylko dlatego, że uczciwie zarobili więcej od takich nieudaczników jak Ty.
Niestety to ci prywaciarze jeszcze ciągną ten grajdołek, bo z tacy jak Ty tylko #!$%@?ą jak im źle i nic nie robią więcej. Dlatego ja mam w dupie inflacje, a Ty będziesz odzuwał jej skutki przez lata...

Ha tfu na prywaciarzy, to
@jobless: Fajne czasy. Jak jakieś 1,5 roku temu pisałem na wykopie, że inflacja to wina PiSu to szury mnie zaminusowały bo przecież to wina covidu i przerwanych łańcuchów dostaw. Widzę, że się wykop ogólnie trochę opamiętał no ale jednak o globalnych czynnikach wzrostu inflacji nie można zapominać.
Stopy wzrosły, bo inflacja #!$%@?ła w kosmos za co przede wszystkim odpowiada PiS i nikt inny. Myślisz, że zalewanie gospodarki drukowanym pieniądzem, rozdawnictwo leniom, kilkadziesiąt nowych podatków, zadłużanie kraju na potęgę, niszczenie polskich przedsiębiorców (czyli konkurencji), #!$%@? państwowych pieniędzy na lewo i prawo, brak stabilnego prawa,pozwalaniena duopol państowych firm i korporacji sprzyjający manipulacjom na rynku nie wpłyneło na inflację? Jesteś upośledzony?


@jobless: nie chce stawać po stronie PIS bo to banda
@jobless retoryka pisiorow zmieniła się z "bozapeło" na "gdybypeło". Ja z przekonaniem graniczącym z pewnością jestem w stanie stwierdzić, że byłoby inaczej. Wmawianie ludziom, że Tusk to socjalista taki sam jak Kaczyński na podstawie tego, że obiecał utrzymać pincet to dziecięca naiwność. Polskie społeczeństwo już się przyzwyczaiło do kasy za darmo.
@Tandem1: Nic nie płacę pracownikom, bo mam podwykonawców XD Nauczcie się najpierw co to kapitalizm XD

@Ulyssos: Nie ważne jaką definicję weźmiesz, to działania PiSu wbijają się idealnie jak skrojone na miarę.

@demongod: XD Ciągle ta sama gadka. Od ponad 100 lat...( ͡° ͜ʖ ͡°)

@BArtus: Jarek religijny i anty- LGBT? XD Może bym uwierzył jakby miał żonę... XD