Wpis z mikrobloga

@BArtus: żaden anegdotyczny. Istnieją mocne historyczne przesłanki, że nie jest anty-LGBT. A kościół mu jest potrzebny tylko do zbierania głosów i tyle.
  • Odpowiedz
  • 1
@jobless Przecież to jest zwykły pierd z dupy, a wykopki jak zwykle plusują jakieś gówno. Cukru w Polsce nie brakuje i jest go aż nadto, ale zwyczajnie z niewiadomych powodów ludzie zaczęli masowo wykupować cukier, podobnie jak ryż i makaron za czasów pandemii. Zwyczajnie ilość dostaw jest niewystarczająca do obecnego popytu. Ludzie sami napędzają inflację kupując po kilkadziesiąt kilogramów cukru nie wiadomo po kiego grzyba.
Wegla brakuje, bo polityka UE była taka,
  • Odpowiedz
@Nanuno: XD Jak zwykle ludzie winni (a dokładnie złodzieje prywaciarze), a Jaruś nad ołtarze zostanie wyniesiony, bo nas przed inflacją ratuje. XD

@miki4ever: No tak. Wina Tuska. XD Dobrze, że mamy ten PiS.
  • Odpowiedz
Jaką mam wielką radość, kiedy widzę jak pisiory rozwalają sobie mordę o rzeczywistość


@jobless: Oni nie rozwalają sobie mord bo rząd sam się wyżywi, oni nam mordy rozwalają ku uciesze gawiedzi. 3 kadencja pewna jak w banku.
  • Odpowiedz
@miki4ever: Nie sądzę, ze 40%. Już się nie da ukryć recesji pod #!$%@? o dobrobycie Polaków i zazdrosnych Niemcach.

@progreso: Niestety tak może być.

@Moisze: Nie pisałem o politykach, tylko o wyborcach. Kiedyś wakacje kredytowe się skończą i trzeba będzie dalej spłacać. Kiedyś nadejdzie zima, a węgla nie będzie. O takich sytuacjach mówie. Mogą żyć w bańkach, ale wcześniej czy później życie zapuka młotkiem w szybkę...
  • Odpowiedz
@jobless: Zobaczymy za rok. Ja uważam, ze wyborcy są na tyle durni, ze jak im się pokaże nowe „zagrożenie” w postaci LGBT lub czego równie mało istotnego w skali kraju, to PiS utrzyma władze.
  • Odpowiedz
@jobless: doktryna gospodarcza charakteryzująca się społeczną własnością środków produkcji oraz samorządnością pracowniczą

chyba drugie zdanie z wikipedii xd
to o czym myślisz to państwo opiekuńcze (welfare state)
  • Odpowiedz