Wpis z mikrobloga

#renault #clio #samochody #mechanikasamochodowa #elektrykasamochodowa #motoryzacja

Mam problem w clio 3 z elektryczną szyba od strony kierowcy, nie chce sie otworzyć. Zaczalem mierzyc przełącznik i wyszla dziwna dla mnie sytuacja. Niezaleznie czy wcisne przycisk do podnoszenia czy do opuszczenia szyby, piny idące na silniczek sa zmotkowane razem z masą. Przy wciskaniu przycisku dla szyby pasazera nie ma takiej sytuacji. Czy tak powinno byc, czy jest moge w ciemno zamawiac przełącznik?
Runo1297 - #renault #clio #samochody #mechanikasamochodowa #elektrykasamochodowa #mot...

źródło: comment_16594300908k0onuwECwEpSg0GUUhFAn.jpg

Pobierz
  • 12
@Runo1297: u mnie w clio 2 nie mogłem sterować szybą pasażera jeśli wszystkie przełączniki nie były wpięte w instalacje, francuzi lubią takie rzeczy komplikować. A nie da się zamienić przełącznika na ten od pasażera?
@Runo1297 w tym cudzie przełącznik pasażera jest zasilany z przełącznika kierowcy o ile dobrze pamietam i to on może powodować takie cyrki. Ja na twoim miejscu zamówiłbym obydwa przełączniki i podmienił raz jeden, raz drugi i potem odesłał ten niepotrzebny i tyle.