Wpis z mikrobloga

Hipergamiczna bestia niszczy życie PUAsowi, a blackpillowcem zaledwie tylko kołysze!

TLDR: PUA 2022
1. Laska zdradziła typa w ciągu 12 lat 4 razy
2. Chłop się dowiedział, że wypad z koleżanką to był tak naprawdę wypad z kochankiem
3. Gdy jej to zarzucił to laska odparła, że w sumie zdrada to nic takiego, ale dlaczego on robi z niej DZIFFKE? ZŁY BECIAK!!!
4. Chłop na koniec stwierdza, że te wszystkie zdrady to chyba jego wina, bo za słabo trzymał rame, rzucał za małego negów, za mało luster, push-pull legs, NLP, ONS, NLS i takie tam, dobrze wiecie.

A wy co, dalej będziecie bronić PUA? Przecież 90% tych gości to przegrywy w ciele normika dlatego mają baby (a przegrywy prawdziwe nie), im potrzebna jest TE RA PIA, oni nie mają pewności siebie. Idealny klient na drogie kursy PUA. Szkoda mi takich ludzi, to tak jakby wciskać starym babciom zestaw noży, kołder, garnków o wartości 1000zł za 10000zł

#redpill #blackpill #tinder #badoo #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #bluepilll #logikarozowychpaskow #julka #rozowepaski #normictwo #pua #cope #tfwnogf #wychodzimyzprzegrywu
Pobierz Pozytywny_gosc - Hipergamiczna bestia niszczy życie PUAsowi, a blackpillowcem zaledwi...
źródło: comment_1659473642IR4gzgiSWtYW451uXCfE7U.jpg
  • 148
@eldzej_10: Chciałbym zobaczyć takiego faceta 165 cm wzrostu z twarzą 3/10 co udaje takiego Alfę i podchodzi do jakiejś laski, przecież to by wyglądało przekomicznie. A na pewno w momencie jak stanął by obok niego Oskarek 190, manlet by wygladał na gimnazjalistę a nie Alfe.

PUA i Redpill to najgorsze gówno, szczególnie Ci którzy mówią ze zalezy im na facetach, męskiej solidarności ale jednocześnie kasują na facetach kursy warte kilka tysięcy
@eldzej_10:

 I znowu tworzysz jakieś kontrastowe projekcje na zasadzie wysoki przystojniak i niski brzydal. Zestaw ludzi którzy mają sporą różnicę wzrostu to zawsze efekt będzie zaskakujący.

Po prostu rzadko widuje manleta z ładną twarzą i wysokiego z brzydką mordą. Po za tym ja cały czas uważam ze blackpill jest dla osób z dolnej części atrakcyjności czyli gdzie właśnie występują takie skrajności typu niski wzrost właśnie.
Nawet jak się ma niski wzrost
@Pozytywny_gosc: Przypadkowo znalazłem ten temat i zauważyłem, że mnie tagowales ale nick uciales więc wtedy nie dostałem powiadomienia.

To nie jest pua, tylko beciak, cuckold. Nie wrzucaj postów ludzi co zakładają tematy z głupimi pytaniami, bo w większości to nie są ludzie ogarniający temat. Lepiej czytaj odpowiedzi, gdzie odpisuja ogarnięci użytkownicy, a tam zawsze znajdziesz coś mądrego. Zresztą nawet autor tego postu pisał że w podrywie jest #!$%@?.