Wpis z mikrobloga

Hipergamiczna bestia niszczy życie PUAsowi, a blackpillowcem zaledwie tylko kołysze!

TLDR: PUA 2022
1. Laska zdradziła typa w ciągu 12 lat 4 razy
2. Chłop się dowiedział, że wypad z koleżanką to był tak naprawdę wypad z kochankiem
3. Gdy jej to zarzucił to laska odparła, że w sumie zdrada to nic takiego, ale dlaczego on robi z niej DZIFFKE? ZŁY BECIAK!!!
4. Chłop na koniec stwierdza, że te wszystkie zdrady to chyba jego wina, bo za słabo trzymał rame, rzucał za małego negów, za mało luster, push-pull legs, NLP, ONS, NLS i takie tam, dobrze wiecie.

A wy co, dalej będziecie bronić PUA? Przecież 90% tych gości to przegrywy w ciele normika dlatego mają baby (a przegrywy prawdziwe nie), im potrzebna jest TE RA PIA, oni nie mają pewności siebie. Idealny klient na drogie kursy PUA. Szkoda mi takich ludzi, to tak jakby wciskać starym babciom zestaw noży, kołder, garnków o wartości 1000zł za 10000zł

#redpill #blackpill #tinder #badoo #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #bluepilll #logikarozowychpaskow #julka #rozowepaski #normictwo #pua #cope #tfwnogf #wychodzimyzprzegrywu
P.....c - Hipergamiczna bestia niszczy życie PUAsowi, a blackpillowcem zaledwie tylko...

źródło: comment_1659473642IR4gzgiSWtYW451uXCfE7U.jpg

Pobierz
  • 148
Poradź coś konstruktywnego dotyczącego podrywu, ale brzydkim mężczyznom - słucham?


@gnomol: niech uderzają do swojej ligi, niepełnosprawne, albo brzydkie, kobiety też szukają miłości. Jak masz japę jak kartofel i wzrost niziołka to faktycznie max to zbajerować trickami przeciętna dziewczynę, ale na pewno nie utrzymać przy sobie ;)
oni wszyscy zakładają że tutaj ludzie mają 180cm wzrostu i twarz 5/10 nie potrafią zrozumieć, że tutaj każdy ma twarz 1-3/10 oraz wzrost 160-170


@Pozytywny_gosc: No to jak się ma SMV w granicach 1-3/10 i wzrost w granicach 160 cm to może rzeczywiście lepiej dać sobie spokój z kobietami? #!$%@? się i czytanie historyjek o odrzuceniu takich ludzi jeszcze bardziej was pogrążą i prowadzi do jeszcze większych kompleksów.
@Jah00 @zbigniew23 chyba nie ma co dyskutować z ludźmi spod znaku czarnej piguły. Oni są tak zafiksowani na punkcie swojej ideologii że nie potrafią dostrzec niczego innego. Kiedy redpillowcy potrafią przyznać że dla ludzi z niskim SMV faktycznie nie ma ratunku - to oni i tak będą się upierać że bez twarzy chada 10/10 i wzrostu 190 cm nie można nic ugrać.

A swój czas który mogliby przeznaczyć na rozwój osobowości bądź
@gnomol: Tylko że wiesz co ja zauważyłem? Jakoś ci co uważają się za brzydkich na ogół nie pokażą swojego ryja, że już nie mówię o całej sylwetce. Byłyby jaja gdyby niektórzy blackpillowcy tutaj byli dość atrakcyjni, można by to co najmniej kwestionować. Na podstawie jakich to kryteriów ci co uważają się za brzydkich tak się oceniają? Co do porad dotyczących podrywu, masz pojęcie że przy odpowiednim marketingu da się sprzedać nawet
@daro1 XDDDDDDD
Chlop co napisał głupoty-spróbuj znaleźć jakąkolwiek której się podoba cofnięta szczęka a raczej jej brak, ogromne wory pod oczami, polacki nos i robota za minimalną
@daro1: Na pewno rady z dupy i gówno PUA nie pomogły jeszcze żadnemu brzydalowi. To sprzedawaj gówno.
W marketingu zdecydowanie preferuje się wysokich przystojnych mężczyzn. Chyba nie wierzysz w NLP marketing ? Nawet jeżeli trafia się skuteczny brzydki sprzedawca, to jego predyspozycje są wrodzone. Jak ktoś pisze, że jest brzydki i jeszcze opisuje przykłady odrzuceń, to nie mam powodu mu nie wierzyć. Większość tych osób próbowała podrywu i zmian, ale wy
@scotieb: To też się szuka kobiet z urodą na tym poziomie. Zawsze się takie znajdą, co się za nimi goście nie uganiają i przez to są wolne bo nie grzeszą urodą. Tymczasem pewnie by się każdemu marzyła piękna lala, 8+/10 ale to nie takie proste. Ja też bym chciał mieć nie wiem Ferrari, Lamborghini tyle że mnie na to nie stać a cieszę się tym co mam, Audi 80. Tak samo
@daro1 Baby brzydkie są jeszcze gorsze dla brzydkich chłopów niz te średnie i ładne.
Bo ich zakompleksione hipergamiczne mózgi każą im szukać po wyższych ligach a od chadów dostają tylko ons a nie związek
@gnomol: A skąd Wy to możecie wiedzieć? Próbowaliście coś z kobietami czy tylko tak tu siedzicie i liżecie się po jajach? Zasadniczo PUA polega na przedstawieniu się w takim świetle by właśnie wyglądać na atrakcyjnego. Ale tu jest potrzebna rzeczywiście fachowa wiedza a nie jakieś pierdoły o pewności siebie, bo to rzeczywiście jest śmieszne.
@daro1 Mówię po prostu jak jest a nie oszukuje się ze mogę być jakimś Alvaro bo on może powiedzieć swojej babie "pier%*l sie" a ona i tak rozłoży nogi* a ja bym dostał jedynie obrażenie na 48h

*Skąd wiem? Bo naocznie słyszałem...
@scotieb: A masz pojęcie dlaczego te baby na takie coś lecą? Widocznie ci goście dostarczają im odpowiednich emocji. Kto normalny zalecając się do baby używa takich słów? Możliwe też że ci przystojni goście, może z mrocznej triady przyciągają tylko pewne typy kobiet. Mogę się tylko domyślać jakie. Źródeł tych zachowań można szukać w dzieciństwie. Jak to się mówi swój ciągnie do swojego. Teoretycznie dla kobiety najlepszym facetem powinien być taki o
@gnomol: No ale czego konkretnie próbowałeś? Bo tu nawet nie chodzi o to czy ktoś jest ekstrawertykiem czy nie, tylko o typowe zachowania godowe. W przeszłości obserwowałem zachowania swoich kolegów. I wcale nie takich atrakcyjnych a i dość niskich. Mieli powodzenie i to niezłe. Ale i przyciągali też tylko określone typy kobiet, raczej też niskie, na które ja bym nie poleciał bo jakoś mi się nie podobały. Coś w tym jest