Wpis z mikrobloga

Hipergamiczna bestia niszczy życie PUAsowi, a blackpillowcem zaledwie tylko kołysze!

TLDR: PUA 2022
1. Laska zdradziła typa w ciągu 12 lat 4 razy
2. Chłop się dowiedział, że wypad z koleżanką to był tak naprawdę wypad z kochankiem
3. Gdy jej to zarzucił to laska odparła, że w sumie zdrada to nic takiego, ale dlaczego on robi z niej DZIFFKE? ZŁY BECIAK!!!
4. Chłop na koniec stwierdza, że te wszystkie zdrady to chyba jego wina, bo za słabo trzymał rame, rzucał za małego negów, za mało luster, push-pull legs, NLP, ONS, NLS i takie tam, dobrze wiecie.

A wy co, dalej będziecie bronić PUA? Przecież 90% tych gości to przegrywy w ciele normika dlatego mają baby (a przegrywy prawdziwe nie), im potrzebna jest TE RA PIA, oni nie mają pewności siebie. Idealny klient na drogie kursy PUA. Szkoda mi takich ludzi, to tak jakby wciskać starym babciom zestaw noży, kołder, garnków o wartości 1000zł za 10000zł

#redpill #blackpill #tinder #badoo #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #bluepilll #logikarozowychpaskow #julka #rozowepaski #normictwo #pua #cope #tfwnogf #wychodzimyzprzegrywu
P.....c - Hipergamiczna bestia niszczy życie PUAsowi, a blackpillowcem zaledwie tylko...

źródło: comment_1659473642IR4gzgiSWtYW451uXCfE7U.jpg

Pobierz
  • 148
@daro1: Bardzo przystojny facet, to nawet nic nie musi robić. Kobiety same go podrywają. Tak brzydki facet nie ma powiedzenia nawet u brzydkich kobiet, bo jest coś takiego, jak akceptowalność wyglądu. Tak, są wyjątki, ale one reprezentują prawdopodobieństwo jak jeden skuteczny traf na kilkadziesiąt tysięcy niepowodzeń.
A wiesz że ten mityczny oskarek 190 cm z kwadratową szczęką i hunter eyes to ta sama rasa w biologii co mirek przegryw 170 cm 5/10 z zakolami?


@eldzej_10: york i owczarek to pies, tylko inne rasy
przegryw i normik to człowiek, ale inna rasa. Przegryw to homo przegrywus, osiąga maksymalnie 160-175cm wzrostu i twarz 0-5/10, Normik to homo normikus, osiąga 175-185cm i twarz 5-7/10, jest jeszcze Homo czadus, osiąga wzrost
Czyli chuderlak może stać się w 5 lat pracy na siłowni Arnoldem Shwarzenegerem?

Czyli klasowy niedorajda po 5 latach biegania za piłką na boisku może stać się Lewandowskim? No nie wiem, może?


@Jah00: każdy z tych panów na pewno zna się na diecie, treningu i na pewno trenuje minimum 3-5 lat kilka razy w tygodniu.

Zagadka dla ciebie - który z nich to samiec alpha?
P.....c - > Czyli chuderlak może stać się w 5 lat pracy na siłowni Arnoldem Shwarzene...

źródło: comment_16595240813zCZe6IqqVW6UUv1m4eRGD.jpg

Pobierz
tworzy sie dyskusja na poziomie szurskim o jakis z dupy teoriach.


1. Podsumujmy fakty:

Normik gdy rozmawiamy o covidzie?

1. żułte napisy? Plandemia? Co za szury, zaufajcie nauce! Trust science bro! Tylko nauka, naukowcy mają racje. Żadne tam "bo mi się wydaje", "moje doświadczenie"


Normik gdy rozmawiamy o kobietach:

1. Naukowe badania, statystyka, badania nad kobiecym gadzim mózgiem? Incelu ty chyba nigdy nie ruchałeś co? PA NA TEGO MATI jaki incel nigdy
P.....c - > tworzy sie dyskusja na poziomie szurskim o jakis z dupy teoriach. 

1. ...

źródło: comment_1659524629Jhp2kkKWkQaXdo4Hr274Rd.jpg

Pobierz
w czym przeszkadzamy niby? Dyskusja jak każda inna, to że nie lubicie słuchać argumentów innych bo jesteś po uszach w tych ideologiach pillowych to inna sprawa.


@zbigniew23: ale wasze doświadczenia to "wyszedłem do parku i zauważyłem 5 karło 160cm z modelkami 190cm", kompletnie negujecie dobrze opisaną i udokumentowaną naukę i piszecie wysrywy typu:
- "idź samotnie na event i zagaduj obcych ludzi (chociaż ja normik tak nie robiłęm, bo mam 100%
niech uderzają do swojej ligi, niepełnosprawne, albo brzydkie, kobiety też szukają miłości. Jak masz japę jak kartofel i wzrost niziołka to faktycznie max to zbajerować trickami przeciętna dziewczynę, ale na pewno nie utrzymać przy sobie ;)


@Camel665: oczywiście, po pożadanie działa w taki sposób, że WYSTARCZY chcieć i podnieca cię gruba/niepełnosprawna laska

Zrozum typie, że tutaj przegryw jest jednowymiarowy, ktoś urodził się z twarzą 1-3/10 i wzrostem 160-175cm, ale na innych
@Pozytywny_gosc: No to jak się ma SMV w granicach 1-3/10 i wzrost w granicach 160 cm to może rzeczywiście lepiej dać sobie spokój z kobietami? #!$%@? się i czytanie historyjek o odrzuceniu takich ludzi jeszcze bardziej was pogrążą i prowadzi do jeszcze większych kompleksów.


@eldzej_10: a kto powiedział, że ktoś sobie nie odpuścił? Każdy sobie odpuścił, ale po prostu warto szerzyć prawdę, żeby inni nie marnowali czasu?

I nie łudzili
york i owczarek to pies, tylko inne rasy


@Pozytywny_gosc: To może jeszcze raz:

Yorkshire terrier - rasa psa
Owczarek niemecki - rasa psa

Jeśli dalibyśmy geny tych dwóch ras wyszedłby mieszaniec.

A teraz przejdźmy do ludzi:

Człowiek rozumny (Homo sapiens) – gatunek ssaka naczelnego, współtworzący z szympansami, gorylami i orangutanami rodzinę człowiekowatych (Hominidae, wielkie małpy)

Czyli jak widać wszyscy należymy do jednego gatunku. Oczywiście różnimy się płcią, kolorem skóry ale biologia
a kto powiedział, że ktoś sobie nie odpuścił? Każdy sobie odpuścił, ale po prostu warto szerzyć prawdę, żeby inni nie marnowali czasu?

I nie łudzili się, że jak mają 160 to mogą nadrobić stylistą czy innym barberem wady?


@Pozytywny_gosc: Tylko że taka wiedza to broń obosieczna. Powiesz im, odpuść sobie ale oni to zrozumieją na zasadzie odpuszczenia sobie wszystkiego. Rzucą pracę, pójdą w neet, używki, rozrywki typu granie na kompie co
Kto prędzej walnie samobója? Pacjent: nieświadomy wykopek przegryw 165 5/10 z ryja

Wariant nr 1: przegryw tryharduje, według redpillowych/PUA zaleceń stawia kobiety na piedestał, czyni z niej centrum swojego świata. Każdego dnia ogląda filmiki jak wyrywać kobiety, potem idzie na miasto i trenuje. Chodzi po barberach, stylistach, psychologach. Godzinami katuje się na siłce i rzeźbi diete w kuchni. I tak przez kilka lat.
Śmieszki-normiki z wykopu dają mu ciągle rady, że kobieta
@Pozytywny_gosc: Badania na temat atrakcyjności i jego wpływie na życie codziennie, gdzie tam jest badanie ze ktoś przeciętną czy poniżej przeciętną urodą nie może być związku?

- "idź samotnie na event i zagaduj obcych ludzi (chociaż ja normik tak nie robiłęm, bo mam 100% znajomych ze szkoły i pracy)

- idź do stylisty


@Pozytywny_gosc: akurat tego pierwszego to chyba nikt nie pisał tutaj ani w żadnym wątku gdzie się udziałem,
Ja zachęcam do tego aby ludzie stawali się najlepszą wersją samego siebie obojętnie ile mają wzrostu i jak wyglądają


@eldzej_10: nie, wy mówicie że każdy może miec babe bez problemu i dajecie im fałszywą nadzieje. Ludzie się starają, pracują, bo prostu baba to najlepsza motywacja. Wizja związku, seksu, stabilizacji daje nadzieje i motywacje do działania.

Przestają się starać gdy się dowiadują, że pewne rzeczy nie są dla przegrywa. Po co się