Wpis z mikrobloga

#!$%@?ło mi się oko xD Jedno. Jak zamykam lewe oko to jest ok, jak otwieram to widzę tak jakby punkt poniżej mojego punktu na którym się skupiam i trochę po lewej tak dziwnie był w ruchu, falował. Trochę podobne wrażenie jak ci coś świeci w oko i potem odwrócisz wzrok to przez chwilę też masz takie plamki ruszające się. Trudno to opisać, ale czuje jakby wizja w jednym miejscu jednego oka mi zdrętwiała. Co, oprócz "idź do lekarza" mogę ewentualnie zrobić, co to może być, miał ktoś tak? Nie mam wady wzroku i nigdy nie nosiłem okularów. Nie mam problemu z czytaniem tekstu z odległości w żadnym z oczu. Po prostu kawałek wizji mi cały czas #!$%@? i nie chce się zatrzymać.
#zdrowie
#medycyna
#kiciochpyta
#wadawzroku
  • 6
@justkilling masz oczopląs albo oko ci ucieka w jedną stronę? Czy to tylko wrażenie? Czy nie ma kto tego sprawdzić? xD
Oprócz lekarza, to odpoczywaj, pewnie masz zmęczony wzrok. Znajomemu uciekło oko w jedną stronę, na całe dwa dni. Poszedł się badać, ale oprócz zmęczonego wzroku nic mu innego nie wymyślili jako przyczyny
@dr_Batman: Ja pierwszy raz w życiu coś takiego miałem, a ostatni raz mnie głowa bolała z 10 lat temu, więc albo starość dopada, albo jednorazowe (mam nadzieję). Skopce bata po pracy to przejdzie, jak każda dolegliwość ( ͡° ͜ʖ ͡°)