Wpis z mikrobloga

@qtasik: przykra sprawa, można się śmiać, ale fakt jest taki że dzida legitymizowała oszustów wyciągających nudesy.
Czy sama udostępniła swoje nudesy trudno powiedzieć, ale wydaje się że chyba nie miała z tym problemu jak dla opalania natryskowego wartego przysłowiową stówkę paradowła w strinach do zdjęć. Kit jej w oko, oby częściej nie wspierała takich oszustów bo to perfidne żerowanie na idiotach.
@kipman1: racja, fakt jest też taki, że gdyby miała managera, to nigdy by się na to nie zgodzil, bo zrobilby research, a tak jak ona pracuje 'sama na siebie' to nie dosc, że łapie wszystko jak leci, to do tego wszyscy mogą ją oszukać jak chcą. To się tyczy wszystkich uczestników reklamujących scamy itp.
@Karrrachan: brak managera to nie wytłumaczenie, znam wielu influ którzy mają wielokrotnie większe zasięgi i działają induwidualnie i nie reklamują scamu. Z tego co się orientuję to oprócz Oliwki tylko Nikola reklamowała scam z HP5, zatem nie pisz o wszystkich uczestnikach bo są nawet tacy którzy totalnie niczego nie reklamują.
Oliwka dzisiaj miała liva'a to bardzo pokrętnie się tłumaczyła i nawet przez myśl jej nie przeszło aby kogokolwiek przeprosić, a na
@kipman1: Ty masz jakąś obsesję na punkcie Zdzirow? Krytyjujesz ich w prawie każdym komentarzu (akurat apropo scamu krytyka słuszna więc nie o tym mówię), ewidentnie ich nie lubisz ale na ich lajwy wbijasz, śledzisz każdy ich krok co reklamują i w czym itp i jeszcze widziałam że na live im pytanka zadajesz typu żeby przestali żyć hotelem xD jeżeli to nie jest część kontraktu z Elizka to chyba powoli zakrawa na
@Lolek1011: przecież ja pracuje na IG - w agencji reklamowej która działa w obszarze IG - jak ktoś odpala live"a to włączam sobie z ciekawości, ale nie że mam obsesję i nie piszę komentarzy.
HP5 się skoczył i pewnie kwestią czasu jest że przestanę obserwować fejkowych ludzi, szczególnie że HP6 przed nami. Mam gdzieś Oliwkę, obserwuje ją dla beki - po prostu śmieszą mnie tacy ludzie i tyle - nie dość
@kipman1: nie obrażaj mojej inteligencji bo dobrze wiesz że nie jestem głupia :-) influencerow są tysiące, byłych uczestników HP reklamujących shity kilkudziesięciu ale akurat ich sobie obrales za cel a zwłaszcza Oliwie. Owszem mogłeś ja wypunktować ale zrobiłeś cos znacznie gorszego i zgeneralizowales to jej jedno zachowanie że scamem na to jakim jest człowiekiem. Dziwne że tak namiętnie i dokładnie obserwujesz ludzi którzy Cie irytują.. i nie wmowisz trzeźwo myślącym ludziom
@Lolek1011: napisałem że obserwuję ją dla beki a nie dlatego że mnie irytuje - to się wyklucza. Nie wiem po co się czepiasz, nie ja zacząłem wątek, a tylko się wypowiedzialem w tej kwestii. Wątek dotyczył scamu więc w tej kwestii się wypowiedziałem i nie ma sensu przeinaczać treści wątku, zatem mnie zostaw w spokoju, bo nie poruszam innych tematów, a po kolejnym jej lajwie byłoby się o co przyczepić od
@kipman1: zzzZzzZzz a ja sama napisałam że nie odnoszę się do tego wpisu bo tu akurat masz rację ale ogólnie co tu wejdę to plujesz na Zdzirow jakby Ci matkę zabili. Nie chce mi się już za bardzo ciągnąć tej dyskusji bo pewnie jak zwykle byśmy wymienili te same argumenty co zwykle i wzajemne oskarżenia jeszcze przez kilka komentarzy a w sumie po co się kłócić z randomami z neta. Pozostaje
@Lolek1011: no ale to ty się kłócisz i rzucasz oskarżeniami. Pisanie prawdy a plucie jadem to dwie różne kwestie. Również czekam na HP6 bo ma być grubo, ale wybacz będę pisać na co mam ochotę, jedno jest pewne - z pewnością będę kibicował mocnym charakterom, czas pokaże czy będą pozytywne hehe.
@yolllx33: może i jestem ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeśli odnosisz się do wspomnianej tu Ani to tak, uważam że analizowanie każdego polubienia, obserwacji/braku obserwacji/komentarza i to 24h na dobe grupy osób z HP nawet kilka miesięcy po programie niczym jakiś Pegasus i raportowanie tego na wykopie to zakrawa już na lekką obsesję, oczywiście w znaczeniu potocznym nie w rozumieniu klinicznym ( ͡° ͜ʖ ͡°
@Karrrachan: zawsze tak było że kolejna edycja w danej lokalizacji miała więcej przecieków bo emisja była późniejsza (tak było na Bali, na Zanzibarze i tak jest w przypadku Panamy). To że będzie grubo chodzą plotki, ale nawet na wykopie są ludzie którzy poszczególne osoby znają, sam znam jedną (ale to bardziej epizor z punktu widzenia HP) - powiem tak - w HP6 będzie więcej kłótliwych osób i to mnie cieszy bo
@Lolek1011: widzisz wspomniana Ania miała może i obsesję czy nie wiem co na punkcie Wiktorii z HP 4 a ty masz na punkcie Ani chyba. Co Cię obchodzi, że pisała na wykop o Wiktorii, co cię obchodzi że kipman pisze o Oliwce? Tag jest o hp a zarówno Wiktoria jak i Oliwka były uczestniczkami hp więc o co chodzi??
@yolllx33: diagnoza to jedno a terapia to drugie - jeżeli ktoś ma obsesyjne myśli na temat osób z jakiegoś programu rozrywkowego jeszcze wiele miesięcy po jego emisji to może warto zasygnalizować że może warto popracować nad pewnymi schematami myślenia :-) just sayin..