Wpis z mikrobloga

@SpiderFYM: jakbym szedł w tę stronę czyli mocny template to chyba bym wziął bramkarza za 4.5 (Henderson, Pickford, Meslier) za Edersona i zamienił Martinellego/Baileya/Neto na kogoś odpowiednio droższego żeby cały bank wykorzystać, ale składzik prima sort
jakbym szedł w tę stronę czyli mocny template to chyba bym wziął bramkarza za 4.5 (Henderson, Pickford, Meslier) za Edersona


@ticos: Tutaj bardziej wychodzę z założenia żeby go wziąć i już nic nie zmieniać do końca chyba że się trafi jakaś kontuzja.

zamienił Martinellego/Baileya/Neto na kogoś odpowiednio droższego żeby cały bank wykorzystać


@ticos: Myślę co raz bardziej o Saint-Maximin bo grają pierwszy mecz z Nottingham

Przecież to jest template jak
@Wojciech_Skupien: Diaz w środku pola według mnie będzie super opcją. Jednak wolałem wrzucić Roberstona za Walkera, który ostatni sezon miał słabszy jeśli chodzi o asysty.
Tripier za to fajna opcja.

Cały czas się waham:
- James/Cask/Trippier
- Neto/ASM

Ostateczna decyzja pewnie jutro do 16:00.
@SpiderFYM: Też trzymałem Robbo od początku, ale dam szansę Diazowi na początku, natomiast co do Walkera to w tym sezonie nie będzie mieć konkurencji na prawej stronie- dopóki City nie kupi lewego obrońcy, to Cancelo nie będzie grać po prawej stronie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeśli masz milion w banku, to poleciłbym zmienić Edersona na Ramsdale'a(bonusowe punkty za interwencje, bo raczej defensywa Arsenalu nie ma podjazdu do City, a Aaron nie jest wcale gorszy), a później dać Rashforda za Baily'ego. Bardzo fajna cena za Marcusa, a w razie czego to możesz zawsze wrócić do Baily'ego jak coś nie pyknie. Raczej drugiego tak słabego sezonu nie powinien mieć :)
Jeśli masz milion w banku, to poleciłbym zmienić Edersona na Ramsdale'a(bonusowe punkty za interwencje, bo raczej defensywa Arsenalu nie ma podjazdu do City, a Aaron nie jest wcale gorszy)


@holykelo: wole mieć jednak Edersona i wierzyć w szczelność obrony City, niż liczyć na dodatkowe punkty za interwencję Ramsdale'a, bo znając życie Arsenal będzie odpalał czasem protokół "xD" i będą mieli wylewy w obronie przez co stracą głupie bramki.

@Wojciech_Skupien: zastanawiam
@SpiderFYM: Zostaw sobie ten milion, nie podniesiesz jakości swojej linii pomocy, a zbędne jest sadzanie Casha skoro pozostanie niewykorzystany w kolejce w której może akurat zapunktować. Ten milion możesz sobie przeznaczyć np. na upgrade Trippiera na Jamesa w GW3.