Wpis z mikrobloga

kilka miesięcy temu przerzucałem krypto z #coinbase na #ledger. Bilans na Ledger Live się zgadzał, bo zawsze sprawdzałem, czy każda transakcja doszła.

Ostatnio zmieniłem telefon i po zainstalowaniu appki moim oczom okazało się znacznie pomniejszone portfolio.

Sprawdziłem na komputerze i też pokazuje zbyt małą ilość. Czy miał ktoś podobny problem?
#kryptowaluty
  • 12
@MaxxkissMe: Jak kilka tys. to raczej nie poszło na fee. Może przelałeś z giełdy na jakiś podstawiony adres, ja kiedyś miałem jakiś syf na kompie, kopiowałem swój adres a jak wklejałem to już był inny
@MaxxkissMe: Mialem trochę podobnie, że ostatnio odpalając ledger live wydawało mi się że wyseietla mniej kasy niż powinno. Sprawdziłem wszystkie wypłaty z coinbase pro i historię na ledgerze ale wszystko jakby się zgadzało więc olałem temat. Teraz już sam nie wiem czy faktycznie jest jakiś problem czy tylko mi się wydawało że powinno być więcej.
@mddx: wymagane
bisq.network masz bez KYC, hodlhodl.com chyba nadal też bez KYC
ramp.network możesz zrobić bez KYC zakupy, weryfikacja jest revolutem podczas dokonywania zakupów, tam jest instant przelew po nowemu, podobnie jest na polskim swap.ly za pomocą profilu zaufanego
Jest jeszcze kilka miejsc gdzie można kupić bez typowego KYC np localmonero.co lub ja ci mogę odsprzedać czy kupić bez KYC