Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@JohnnyGavlacci: weź sobie zobacz to na żywo. Te lodówki pomimo swoich gabarytów w środku są małe, wynika to m.in. z grubej ściany między zamrażarką i lodówką. O wiele pojemniejsze są takie gdzie u góry masz lodówkę a na dole zamrażarkę.
@JohnnyGavlacci: tak z ciekawości - miales juz kiedys kostkarkę czy się napaliłeś i myslisz że będziesz używał? Wynajmowalem kiedys chate w ktorej taka lodówa stała. Przez 2-3 lata użylem jej moze 10 razy i nie znam nikogo kto by faktycznie tego potrzebowal. Za to 24/7 to badziewie do lodu zajmowało mnóstwo miejsca zarówno na drzwiach jak i w części zamrażarki. Wygodniej kupić worek kostek lodu i trzymać w zamrażarce. I tak
@JohnnyGavlacci: mam ale taką pół lodówki pół zamrażarki. Kostkarka i dystrybutor wody napierniczają codziennie, zajebisty upgrade że nie muszę na 3 piętro nosić wody butelkowanej dla 3-sobowej rodziny ( ͡° ͜ʖ ͡°) mam samsunga z podłączeniem do wodociągu i to jest chyba największy gamechanger w tym wszystkim.

Wiem że są modele z kostkarką "na półce" i te zajmują faktycznie więcej miejsca w zamrażarce, ja mam taką "na