Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@mr_ponglish: czy ja wiem? Odkąd urodził mi się syn (w październiku będą 3 lata) zrobiłem 2 nowe uprawnienia na sprzęt budowlany (zdalnie, więc ogromne ułatwienie), zdałem C i CE wraz z przewozem rzeczy, za tydzień mam egzamin na moto, także to nie jest tak, że zupełnie nie masz czasu. Ale o spokojnej robocie w domu, garażu, jakiś śrubkach i innych duperelach na kilka lat musisz zapomnieć, bo będą znacznie ważniejsze rzeczy.
@hakunnin: moje dziecko ma prawie dwa lata i dalej nie przesypia nocy. Czasami od 3 do 5-6 się drze. Więc nie, nie jestem ciapą, umiem się zorganizować ale przy braku snu moim priorytetem jest wysypanie się i przeżycie. Jak do tego nie masz na zawołanie babć, cioć i niań to na własne hobby zostaje mało czasu. Więc wszystko zależy jak bardzo wymagające dziecko ci się trafi. Cieszę się, że tobie trafiło
@mr_ponglish generalnie są lepsze i gorsze momenty. Jeżeli masz kilka hobby i możesz do nich podejść z doskoku na chwilę i przerwać to do ogarnięcia. Ja czytam, słucham audiobooków i switch. Jak młody 1,5 roku idzie spać to jest chwila dłuższa spokoju
@mr_ponglish: Ojciec czwórki here ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jesli nie dopadnie ciebie deprecha poporodowa i nadopiekunczosc to bedzie ok. Rozowa po kazdym porodzie srednio 2-3 miechy w domu, ale z premedytacja planowalismy poczecie kazdego gowniaka, by termin porodu przypadal na poczatek lata. Po pierwsze rozowy nie musial chodzic z brzuchem latem a po drugie idealny czas na regeneracje po porodzie, po czym od jesieni wracala do swoich
@majk90: jedno. Co to znaczy ustawić pod siebie? Na pewnym etapie chciałam żeby dziecko spało w swoim łóżeczku i spało, ale nie mogłam wyjść z pokoju, bo sen miało zajęczy i w moment się wybudzalo, gdy stawałam w progu. Jak miałam je wówczas ustawić pod siebie żeby mieć wolny wieczór?

Kazde dziecko jest inne, ma inne potrzeby, predyspozycje, charakter - jak człowiek. Każda rodzina ma też inne problemy, warunki i możliwości.