Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@a4z4a4: ponijakac #!$%@? starego dziadka to ma trochę racji. Ludzie na okupowanych terenach nie wiedzą co robić, z jednej strony okupant z drugiej własne ojczyzniane wojska które mogą potem brać brać z rozliczanie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@jbc_wszystko: strasznie emocjonalnie reagujesz, spróbuj odsunąć emocje i trochę bardziej się nad tym zastanowić. Obywatele na okupowanych terenach nie wiedzą czy mają być posluszni okupantowi czy za tydzień nie zostaną wyzwoleni i rozliczeni że swoich czynów. A to są ludzie którzy chcą przeżyć wojnę więc są gotowi do zrobienia wszystkiego
  • Odpowiedz
Obywatele na okupowanych terenach nie wiedzą czy mają być posluszni okupantowi czy za tydzień nie zostaną wyzwoleni i rozliczeni że swoich czynów


@Canova:

Nie nie. Nic z tych rzeczy.
Post #!$%@? to po prostu insynuacja że Ukraińcy mordowali cywilów w Buczy. To jest jedyna ważna cześć tego tekstu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@jbc_wszystko: ja o czym innym ty o czym innym. Chciałem nakreślić paradoks jaki powstaje u ludności cywilnej na okupowanych terenach w czasie wojny ale ty się dosłownie zesrales.
@graf_zero: może i masz racje, ale u mnie ten wpis jakos ruszył koło rozkminy z rana.
  • Odpowiedz
@a4z4a4: ciekawe czy ktoś się jeszcze łudzi, że w razie agresji kacapskich śmierdzieli taki Korwin by nie tworzył rządu kolaboracyjnego wraz ze swoimi kolegami jak Grzesiu Daun na przykład

ha tfu mu na mordę, dobrze że dziadzia swoje lata już ma
  • Odpowiedz
@a4z4a4: akurat Janusz raz coś z sensem napisał a z automatu post mówiący, że źle powiedział jest plusowany xD

Tak Janusz ma rację ludzie na okupowanych terenach są w przysłowiowej dupie ani w lewo ani w prawo muszą lawirować jak karaluch Erdogan tyle, że on to robi z chęci a nie przymusu
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Canova:

A to są ludzie którzy chcą przeżyć wojnę więc są gotowi do zrobienia wszystkiego

No ja bardzo pszpszpsze państwa, celem ży-życia nie jest przeżycie ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz