Wpis z mikrobloga

#tinder #podrywajzwykopem #blackpill #zwiazki #poradyszaregooczka

Cześć, trochę sobie popatrzyłam o czym tutaj piszecie i jakie tutaj panują trendy ʕʔ
Ogólnie szok że popularne tagi tj. #tinder i powiązane są tak bardzo przepełnione hejtami, ale co najlepsze - głównie hejtami o własnej osobie i o własnej samoocenie. Trochę śmieszne że niektórzy nie widzą dla siebie ratunku - to nieprawda. Myślę że u każdego da się uwydatnić jego pozytywne cechy i charakteru i wyglądu. Czasami nawet mała zmiana może dać duży efekt. Wiele zmian wymaga dużo bądź bardzo dużo czasu, a są przecież takie działania, które w łatwy sposób, małym kosztem, mogą zdziałać cuda.

Pomyślałam, że jeżeli będziecie mieć ochotę to mogę dodawać codziennie po jednej prostej, ale przemyślanej i według mnie skutecznej metodzie na poprawę swojego wizerunku tu i teraz. Będzie ktoś to czytał w ogóle? i ewentualnie traktował to jako inspirację? Czy raczej spodziewać się hejtów? Ogólnie uprzedzam że na mocne hejty i ataki nie będę w ogóle odpowiadała ʕʔ

Podajcie też inne tagi jak uważacie że powinny być podpięte :)
GreyEyes - #tinder #podrywajzwykopem #blackpill #zwiazki #poradyszaregooczka

Cześć...

źródło: comment_1660036805Awv51vfwgtyKqT4bYOIFvT.jpg

Pobierz
  • 42
@GreyEyes: Ok, nie mogę się doczekać tych cennych porad. Proponuję, żebyś pierwszy wpis zaczęła od tego co ma zrobić ktoś ze wzrostem 170 cm, Norwoodem 4 i cofniętą okrągłą szczęką( ͡° ͜ʖ ͡°) Taguj #looksmaxing