Wpis z mikrobloga

@MichuB: Zgłaszałeś kiedyś? Zgłaszałem przez uprzejmiedonosze.net i równie dobrze można wysyłać do /dev/null


@Yelonek: Zgłaszam regularnie poprzez stronę straży miejskiej w Poznaniu, parę razy kontaktowali się ze mną w celu wyjaśnienia/uściślenia (wymagają dokładnych godzin i dat wykroczenia), teraz czekam na oficjalną odpowiedź, bo o taką poprosiłem (zgłosiłem 4 samochody jednego dnia w tym samym miejscu)
  • Odpowiedz
@MichuB: Zgłaszałem 3 razy ten sam samochód w różnych dniach. Co więcej raz stał tam przez tydzień i nadal tam parkuje. Kiedyś widziałem nawet jak parkował - jest połowa wakacji i pełno wolnych miejsc. Nawet nie zwolnił przed krawężnikiem tylko wjechał jak do siebie. Po chwili się kapnął, że stoi na słońcu, a dosłownie 3 metry dalej jest wolne miejsce w cieniu i tam przejechał.
Jakoś mnie nie napawa to myślą,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sigurdsdottir: rozsypać na masce, podszybiu i dachu słonecznik łuskany. Gołębie i inne ptaki zajmą się autem.

@efek: o Ty #!$%@? to jest genialne xD chapeau bas za tak genialny pomysł (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
@reddin taki ch0y. Rok temu dzwoniłem na straż miejska we Wrocławiu w podobnej sytuacji i oddzwonili do mnie po 5h z pytaniem czy jestem jeszcze w miejscu, w którym stał źle zaparkowany samochód :D
  • Odpowiedz