Wpis z mikrobloga

@anonimek123456: A fiut z mercedesa może niszczyć miejska własność tj w tym przypadku chodnik który nie jest dostosowany do samochodów? Jak wyliczyć utrudnianie życia pieszym na każdym kroku i powodowanie niebezpiecznych sytuacji w tym wypadku niebezpieczne przechodzenie przez dwa krawężniki z wozkiem przez kostkę brukowa? Polacy kierowcy to rak
  • Odpowiedz
A fiut z mercedesa może niszczyć miejska własność tj w tym przypadku chodnik który nie jest dostosowany do samochodów?


@Szalom: Nie. Tak samo jak nie można niszczyć mercedesa.

Dlaczego chcecie koniecznie coś niszczyć?
  • Odpowiedz
@Sigurdsdottir: mnie zawsze zastanawia czemu kierowcy nagminnie parkują częściowo na chodniku skoro i tak blokują pas ruchu. Przecież w tym przypadku dopuszczalne jest parkowanie przy lewej krawędzi jezdni. Po co oni w ogóle wjeżdżają na chodnik?
  • Odpowiedz
rozsypać na masce, podszybiu i dachu słonecznik łuskany. Gołębie i inne ptaki zajmą się autem.

@efek Jak bedzie nagranie to płacisz. Jak będziesz miał zajebistego papugę co jakikims cudem udowodni że zrobiłeś to przypadkiem to nie zapłacisz mandatu czy tam jakiejś niewielkiej kary.

Ale szkodę trzeba naprawić, nieważne czy zrobione umyślnie czy też nie. Ubezpieczalnia zapłaci za ASO I samochód zastępczy, a potem regres.
  • Odpowiedz
@anonimek123456: Gowno prawda właśnie. Uprawiasz jakiś niezdrowy symetryzm. Ludzie w tym kraju giną na chodnikach pod kołami cofających dostawczaków ale wiadomo piesi źli bo maja tego dosyć
  • Odpowiedz
Ludzie w tym kraju giną na chodnikach pod kołami cofających dostawczaków ale wiadomo piesi źli


@Szalom: Nie. Chodnik to nie miejsce dla dostawczaka, i jeśli jakiś przejedzie po pieszym to wina jest po jego stronie.
I powinien zostać za to ukarany.
A jeśli ktoś zniszczy dostawczaka, to wtedy on dostanie karę.
To prosty algorytm. Nie wolno niczego niszczyć, , nie wolno jeździć po chodnikach, ani przejeżdżać po ludziach.
Proste.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ipkis123: próbowałeś kiedyś coś zgłaszać na policji? Powodzenia, że te jełopy kogokolwiek złapią nawet jak będzie nagranie. Smutne, ale prawdziwe :/
  • Odpowiedz
Zgłaszałem przez uprzejmiedonosze.net i równie dobrze można wysyłać do /dev/null


@Yelonek: zgłosiłem przez to kilkanaście mistrzów parkowania. W każdym przypadku dostałem maila od SM, że zajmują się sprawą, ale w żadnym wypadku nic więcej nie przyszło (nie wiem nawet, czy powinni poinformować, czy nałożyli mandat, czy nie)
  • Odpowiedz