Wpis z mikrobloga

Ja z kolei jestem z tych, co nie wyobrażają sobie treningu wcześnie rano. Raz, że z reguły te treningi są ciężkie i później byłbym zbyt zmęczony, żeby pracować. A dwa, że trening po pracy daje mi komfort psychiczny, bo mogę się odstresować, zapomnieć o robocie i skupić się w 100% na treningu wiedząc, że do końca dnia nie czekają mnie już żadne większe obowiązki. Gdybym szedł rano, to w głowie miałbym i
@piaskun87: biegalem co drugi dzien przez 4 lata i chyba tylko 3 razy rano. Najgorsze co mnie spotkało. Biegło sie ciezko a potem jeszcze bylo tak bardzo niedobrze caly dzien ze odechciewalo mi sie zyc. Jedzenie przez pol dnia przeze mnie nie przeszlo. Jezeli takie bieganie z rana obejmuje wiecej kilometr w wolnym tempie to chyba tylko.
@mitchumi: bo to uroki 3 zmian. Jak wrócę z popołudniówki to o 24 jem sobie kolacje i wstając o 6 jestem najedzony, wiec sniadanie wcinam około 9. Jak czasami zapomne zarcia do pracy to jem o 12 obiad i pozniej 11h nic i ide biegac będąc glodnym.
Też nigdy nie rozumiałem uprawiania sportu z rana. Potem sam spróbowałem z siłownią przed pójściem do pracy - od razu człowiek lepiej w dzień wchodzi.


@saviola7: cięzko się zmotywować, ale np. staram się rano o 6tej zrobić godzinny marsz nad rzekę. Super sprawa, inaczej się potem fukcjonuje jak dotleni się organizm, oraz rozrusza.
tyle słyszałem o tych endorfinach i sam wybrałem się pary razy pobiegac. Jedyne co odczułem to zmęczenie.


@pedros92: No właśnie, parę razy. Trzeba przyzwyczaić ciało do wysiłku żeby to było przyjemne. Ale warto w #!$%@?, audiobook + las + bieganko to piękne połączenie.
@JaRuX: ale wygodniej jest #!$%@?, ze chronotyp to, chronotyp tamto. Tez kiedys siedzialem po nocach i nie wyobrazalem sobie wstawac rano. Teraz 5.30 i jazda na silownie. Nagle sie okazuje, ze nie wyobrazam sobie siedzenia po nocach. Nic niesamowitego sie wtedy nie dzieje i tak, a jak zaczniesz dzien z kopyta to od razu inne nastawienie i samopoczucie. Dziwnym trafem taka dyscyplina, do ktorej namawiaja ludzie "sukcesu", przeklada sie na wszystkie