Wpis z mikrobloga

@Kempes: Nie ma bardziej obrzydliwych i zdegenerowanych ludzi niż katole

Change my mind

A takie #!$%@? w podręcznikach gówno da. To nie czasy prlu gdzie jedynym źródłem wiedzy była szkoła czy kościółek. Chyba, że zaczną cenzurować internet...
  • Odpowiedz
@Kempes: Jaki tytuł tego podręcznika? Chciałbym tego użyć w dyskusji ze znajomymi katolikami, ale w 90% przypadków, jak podsyłam im cokolwiek z wykopu, to okazuje się to fejk.
  • Odpowiedz
via Android
  • 23
@cweliat HiT, Historia i Teraźniejszość.
A czemu nie napiszesz od razu, że 100% przypadków z Wykopu to fejki, lepiej by brzmiało ( )
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm: @Duszqable: dziecko to nie produkt, który zamawia się jak się tego chce, z półki sklepowej. Tym bardziej, że para homoseksualistow nie jest w stanie naturalnie wydać na świat potomstwa, nie są do tego naturalnie predysponowani. Zostanie rodzicami w taki sposób to ich skrajna zachciewajka. Na pewno warto zadać pytanie na ile jest to kosztem czwartej osoby - dziecka, czyli małego czlowieka.

Surogacja jest ogólnie zawiła moralnie, a w tym
  • Odpowiedz
@Kempes Ten przedmiot to jedna wielka pomyłka. Usuwają ze szkół średnich tak ważny przedmiot jak wos, z którego uczniowie powinni rzeczywiście czerpać ważne i przydatne informacje na temat społeczeństwa, socjologii, prawa, polityki i zastępują go gównem, które zostało stworzone tylko w celu indoktrynacji młodych ludzi.
  • Odpowiedz
@Kempes: chciałbym to przesłać dalej, ale czy można prosić o jakieś potwierdzenie, że to naprawdę się tam znajduje? Najlepiej zdjęcie. Trochę głupio byłoby powielać informacje, których jedynym źródłem jest czerwony obrazek z internetu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz