Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Przedwczoraj wracałem do mieszkania tak w okolicy 18:40, wsiadałem do windy na -1 z garażu podziemnego.
Czekam na windę i wchodzi #milf, na oko 40 lat, dzień dobry-dzień dobry, popatrzyła na mnie i na jej buzi pojawił się delikatny uśmieszek. Winda przyjechała, oczywiście wpuściłem ja pierwsza, weszła kliknęła swoje piętro. Spytała na które piętro jadę, powiedziałem i wybrała za mnie(miałem jakieś torby w ręku, wiec chyba chciała być poprostu miła).
Zobaczyłem ze mieszka pode mną i będzie pierwsza wysiadać, stwierdziłem ze może wejdę głębiej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zamieniliśmy się miejscami i zaczęła się mocno uśmiechać pod nosem.
Winda dojechała, spojrzała mi w oczy i z dużym uśmiechem powiedziala do widzenia, oczywiście odpowiedziałem(delikatnie się uśmiechając ( ͡° ͜ʖ ͡°)).
Na każdym pietrze są lustra na przeciw wejścia do windy, wychodząc odrazu popatrzyła w lustro, żeby sprawdzić czy się na Nią patrzę, albo poprostu mi się jeszcze przyjrzeć… sam nie wiem. Oczywiście na odważnego odprowadziłem ja wzrokiem, tak żeby widziała że to robie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja 30 lat, styl ubioru trochę instagram boy, zadbany itp. itd….( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co myślicie?
Miła sąsiadka i tyle?
Czy jednak ciekawski #milf?

Znacie jakieś ciekawe metody podrywu sąsiadek? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niestety tutaj ludzi z nie swojego piętra ciężko spotkać, bo każdy wjeżdża winda. Nikt nie chodzi po klatkach i człowiek nawet nie wie jakie fajne osoby mieszkają … a nie powiem, sąsiadka wpadła mi w oko …

Co byście zrobili na moim miejscu? Olać… czy coś kombinować? Jeżeli tak, to jak byście działali?

#milf
#podrywajzwykopem
#niebieskiepaski
#rozowepaski
#randkujzwykopem
#randki
#seks

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62f5390951d67e17434a2b6b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 23
TerminowyWładca: Kup dobre wino, jakieś półsłodkie za 200zl. Wpadnij do niej zapytać czy ma korkociąg bo właśnie "oblewasz" samotnie awans w pracy. Zobacz czy każe Ci poczekać w drzwiach, czy zaprosi do siebie, patrz czy są męskie buty/kurtki whatever. Idź do siebie, otwórz wino, wróć do milfa powiedz że bardzo dziękujesz i w ramach rekompensaty zapraszasz właśnie teraz do siebie na kieliszek trunku ( ͡° ͜ʖ ͡°).
MocnaObywatelka: Ty nie słuchaj tych pasztetów wykopowych co tu siedzą i szukają atencji i nikt ich nie chce albo są w związkach co partner ich nie dyma.

Kobita zdecydowanie dawała ci sygnały i na ciebie leci. WŁAŚNIE TAK i nie inaczej rozpoczyna się relacje seksualne. Nie #!$%@? Tinder i inne gowna gdzie przyzwyczajone do atencji te lampucery siedzą jak księżniczki i i tak nic z tego nie wynika. Raz na rok