Wpis z mikrobloga

To już jutro! dla tych, którzy nie wiedzą o co chodzi zapraszam do przeczytania tego wpisu:
https://www.wykop.pl/wpis/67075157/bedzie-dlugo-bol-egzystencjalny-co-raz-bardziej-si/

Tak więc podsumowując, idę bo to osoba z rodziny. Wiem, że po całym zajściu, będzie mnie czekał okropny #suicidefuel i dawka #blackpill przekroczy normę. Wolałbym przepracować miesiąc za darmo w kołchozie, aby to nie miało miejsca, w sensie w ogóle jutrzejszego dnia nie było, a nie że musiałbym nie iść.

#przegryw
#depresja #samotnosc ##!$%@? #przemyslenia
Pobierz DamianeX1X - To już jutro! dla tych, którzy nie wiedzą o co chodzi zapraszam do przec...
źródło: comment_1660246425HgDgAYViCMFXMibX0Ag9Wn.jpg
  • 18
Jakbym mógł to bym za Ciebie poszedł, wesela są spoko. Też chodzę sam, i mogę Cię na tyle pocieszyć że ludzie młodzi są bardziej tolerancyjni i wyrozumiali jak ludzie starsi. W sensie że będą mieli #!$%@? czy przyjdziesz z kimś, czy sam. Jak się podpiją to jeszcze Cię na kielona zawołają. Byłem na paru weselach, i nikt z młodszych nie wygarniał mi że przyszedłem sam, tylko starsi dopytywali czemu jestem sam, ale
@DamianeX1X: nie wiem jak teraz, ale dawniej to na weselu bywaly takie samotne 15-16lvl myszki. Jak sie taką zainteresowaleś to mozna bylo ją wyciągnać na spacer i w krzaczkach odebrać jej dziewictwo.
Szkoda ze juz nie jestem mlody
Ja bym poszedł tylko do kościoła złożył życzenia dał kopertę a na wesele nie szedł ale to trzebaby parze młodej zakomunikować wcześniej żeby odwołali żarcie itp niemniej rozumiem że jak kuzyn bliższy to wypada być, wyluzuj przesiedzisz to tu to na tarasie, poszwedasz się pogadasz z kimś na szlugu i zleci…
@DamianeX1X: pisałeś poprzednio, że bieda i nie masz w co dobrego się ubrać. Więc przegryw x2, bo bez baby i kasy. Gdybyś miał $$, ale bez baby, to można iść, widać będzie status (a brak baby mógłby, choćby teoretycznie, być chwilowy). Gdybyś miał babę, ale bez $$ to też można iść, boś normik.
Ale iść bez baby i jako bidok to trochę lipa. Poza tym narzeczona cię moggowała, jak pisałeś.(