Wpis z mikrobloga

Hej,

czy ktoś się orientuje, gdzie obecnie dostanę łososia klasy sushi i serek Philadelphia, jeśli chodzi o markety/dyskonty? To samo pytanie tyczy się ryżu, o ile musi być jakiś specjalny (tu też proszę o info).

Pytania być może trywialne, ale dopiero zaczynam przygodę z rolkami.

#sushi
  • 4
@paluch_: Philadelphia jest w Auchan. Ale śmiało można zastąpić innym serkiem. Ja lubię Arlę, fajne smaki mają. Ryż to w każdym markecie znajdziesz, najlepiej kup kilka i sobie potestuj i porównaj. Każdej marketowej firmy wychodzi trochę inaczej.
Co do łososia to nie wiem. Nie spotkałem się. Pewnie jakieś hurtownie prędzej. Albo zadzwoń do jakiejś knajpy i poproś np. żeby na za tydzień ściągnęli killogram więcej dla Ciebie. Zapłacisz więcej ale masz
@Vadzior: Dzięki za odpowiedź. Nie mam Auchan pod nosem, więc raczej wypróbuję inny serek, chyba że akurat będą mieli w czymś bliżej na stanie. Z knajpą dobry pomysł - jeśli nie ogarnę w sklepie, to tam uderzę. Tak czy siak, jeszcze raz dzięki.
@paluch_: Z knajpą pewnie się dogadasz. Może nawet jakieś inne składniki będziesz chciał. Moi znajomi brali pizzę w formie surowego ciasta, sosów i składników. Po prostu mówili, że robią sobie takie party.
Ja sushi w domu robiłem tylko na pieczonym łososiu. No i inne fanaberie jak pieczony czy smażony stek z tuńczyka, łosoś wędzony w plastrach, krewetki, paluszki surimi, pasta z tuńczyka, kawior, itp.
Ogólnie w auchan znajdziesz dużo dodatków do