Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@WabiSabi no ogólnie chodzi o technikę, etapy strzyżenia kształt fryzur fryzjerka za dwie dychy obcina Cie w 20 minut ja na takie strzyżenie poświęcam około godziny zdjęcie też nie oddaje tego w stu procentach. Plus u takiej fryzjerki za dwie dychy zazwyczaj będziesz miał schody widoczne linie, a po dwóch tygodniach już musisz znowu się obciąć, a po tak dobrze wykonanym strzyżeniu fryzura nawet po miesiącu wygląda "świeżo".

@B022: coś mi
via Android
  • 0
@Shatter co jest złego w pasji i jaraniu się swoją pracą smutny człowieku? Wiem, że dla chłopaka który ciągle mieszka z rodzicami to ciężkie do wyobrażenia, że można zarabiać grubo ponad średnią krajową i mieć jeszcze z tego przyjemność, ale wszytko przed Tobą.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@B022: przede wszystkim to, że to fryzura jak fryzura, a nie jakieś opus magnum fryzjerstwa.
PS 35 zł za godzinę to nie takie szalone zarobki xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@B022: no spoko, gratuluję, nie wiem, co twoje zarobki mają do tego, że się zachwycasz prostym cięciem i chcesz komuś wmówić, że jego pani bożena robiąc dokładnie to samo za połowę ceny, robi to gorzej
via Android
  • 0
@Shatter powiem Ci tak ostatnio zatrudnili u mnie taką Panią Bożenę z doświadczeniem 20 lat w fryzjerstwie i została zwolniona po miesiącu, a chłopaki co tną po 6 miesięcy tylko są dobrze nauczeni barberingu ją przebijali o głowe. Gówno sie znasz na tym i dalej gówno będziesz nosić na głowie i nawet nie będziesz wiedział że jesteś lipnie ostrzyżony.
via Android
  • 0
@Shatter no i takie cięcie prosto tylko wygląda na zdjęciu, a wcalne nie jest takie łatwe do wykonania, ale i tak tego nie skumasz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@B022: no to dobrze, że ja zwolnili fajnie, ze tak jest.
No skoro wygląda jak strzyzenie pani Bożeny, to znaczy, że tak wygląda. Najbardziej zwykła fryzura, po jaką się chodzi do fryzjera, bo po bardziej proste to się idzie do sąsiada z maszynką
via Android
  • 0
@Shatter Każda fryzura jest zwykła ile widzisz "niezwykłych" fryzur na ulicy codziennie? I co dla Ciebie jest niezwykłą fryzura?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@B022: niektóre są bardziej złożone, inne mniej, ta jest chyba najprostsza, po jaką tylko się idzie do fryzjera. Zrobi to każda Bożena, ament