Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Śmieszy mnie nieraz to powiedzenie że jak nie masz znajomych to zapisz się na jakieś wypady w góry albo sekcję siatki w internecie.
Po pierwsze - takie grupy głównie skupiają się na wypadach w góry czy siatce, znajomości po aktywności tam nie znajdziesz
Po drugie - nawet jeśli to pomyśl jaki masz background z tymi osobami. Prawdopodobnie żaden, kończą wyprawę, jedna osoba idzie pracować na magazyn, druga do biura, trzecia do Maka. Już nawet #!$%@?ąc że są to osoby o mieszanym wieku. Chciałbyś iść w góry z 50 latką?
Po trzecie - Często tak jest że osoby przyprowadzają już swoich znajomych. Jakaś dziewczyna idzie ze swoją koleżanką, jakiś ziomek wziął ze sobą ziomeczka. Nie masz szans poznać tych ludzi, nawiązać relacji bo oni mają mocniejszą relacje niż z Tobą, dużo mocniejszą. Nawet jeśli nawiążesz z nimi relacje i pojedziesz z nimi na wypad to co masz? Oni będą się wspinali i rozmawiali:
-A pamiętasz tego, tego i tamtego co się wtedy przewrócił?
-No, beka była
#przegryw #samotnosc #wychodzinyzprzegrywu #zalesie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62f67469b0e15ca2c9e977a8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 10
czempionberserker: Dla mnie to upierdliwe, gdy widzę kolejny raz te same bezużyteczne rady. Słynne wyjścia w góry pojawiały się już tu wiele razy. No i co niby mi da taki wyjazd w góry? Będę miał znajomych na okres pięciu dni, a potem nigdy ich nie spotkam, bo każdy mieszka w innym miejscu w Polsce. Tak samo dołączanie do jakichś grup facebookowych i discordów. Znowu osoby rozproszone po całym kraju, których nigdy
@AnonimoweMirkoWyznania: U różowych fajnie to działa (takie grupki zapoznawcze). Wystarczy że wrzuci taka post że się nudzi w domu i chętnie by wypiła kawkę i poplotkowała z inną różową. I zaraz pełno chętnych się znajduje i wygląda to zupełnie naturalnie. Ale w drugą stronę to już nie działa. Facet jak doda taki sam wpis to z miejsca postrzegany jest jako creep, przegryw. Pewnie jakiś świr albo ukryty homo, parówa party he
czempionberserker: @De_Fault: wreszcie ktoś z sensem na tym portalu. Różowe zawsze będą chętnie przyjmowane do różnych społeczności przez potencjał reprodukcyjny. Więcej kobiet w grupie = większa szansa na rozrost i przetrwanie grupy. Tak było od czasów jaskiniowców i tak jest do dziś.
Samotny chłop tak naprawdę nikomu nie jest potrzebny, bo inne chłopy wolą uganiać się za różowymi (zwierzęcy popęd), a różowe nie przyjmą chłopa do swojej grupy, chyba że
@AnonimoweMirkoWyznania: To co piszesz to tylko wymówki przed tym aby nie zmieniać nic w swoim życiu. Nie zapisze się na sport bo tam tylko znajomi przychodzą, i nie da się nikogo nowego poznać. Co ty pieprzysz. W trakcie tego, czy po da się na pewno z kimś pogadać, i z czasem można kogoś nowego poznać, lub być zaakceptowanym przez nową grupę.
Ale jak ktoś się boi wychylić z piwnicy, to szuka
@2564: Pieprzysz to ty, bo wychodziłem na takie aktywności i gówno to dało ¯\_(ツ)_/¯. Wchodzą, robią swoje, wychodzą.

Poza tym, sam mi wytłumacz jak 20 latek ma znaleźć znajomych na grupach fb z gór jak tam dosłownie sami ludzie min. 40+ xD.

No ale na wiele nie liczę, zawsze to samo, napiszecie, że jest ktoś leniem, a jak podam co robiłem w swoim życiu to nagle cisza z waszej strony, bo