Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak to ztagować wiec bedzie bez.

o 14 sie hajta ziomek z pracy (kurier), wiec wpadlismy na pomysl ze zrobimy mu szloge z busów. Dwa beda staly obok siebie i bedzie tam paczka zaadresowana do pana mlodego oraz pani mlodej. Którzy to beda musieli je wykopać jak najdalej :D W paczkach naszyjniki z ich imionami ktore polaczone tworzą serce. Jakoś mi sie tak mordka cieszy ze uda nam sie zrobic cos nietypowego :D wiec w sumie oznacze tylko #wygryw
  • 75
  • Odpowiedz
@Xeni323: Ja bym w moich pięknych ślicznych butach robionych na ten piękny dzień specjalnie na zamówienie nawet nie próbowała kopać w kartony ze słoikami XD ale może tamta młoda Będzie mieć adidaski XD powodzenia
  • Odpowiedz
taka praca jest bardziej w kierunku przykrego obowiązku niż coś co się lubi.


@r5678: większość kurierów chyba z obowiązku ale znam kilku którzy wyglądają jakby lubili swoją pracę
  • Odpowiedz
gdy naszą "gangsterską" czarną BMW E30 z wzywającym w niebogłosy pomocy z bagażnika kuzynem, zaczęła gonić policja i to w dosyć silnym składzie. Znikąd za nami pojawiło się kilka policyjnych Focusów, drogę nam zajechały dwa Polonezy i ten etap zabawy skończyliśmy na asfalcie w kajdankach.


@Kaerovsky: w sumie wyszło lepiej niż gdybyście mieli taki udawany pościg zaplanowany. Autentyczniej xd
  • Odpowiedz
@Xeni323: Wiecie, że oni mogą nie być zachwyceni? Śluby z weselami to machiny rozplanowane co do minuty, gdzie główni bohaterowie chcą wszystko mieć dopięte na ostatni guzik i przebrnąć przez całość bez komplikacji. Takie żenadowe dodatki organizowane przez ludzi, którzy nawet nie są na nie zaproszeni (bo chyba nie jesteście?), to kłopot, a nie zabawa. Już to widzę, jak panna młoda z welonem, suknią i w szpilkach raduje się, że koledzy
  • Odpowiedz