Wpis z mikrobloga

@hakunnin
@WielkiNos
Do kolekcji brakuje jeszcze komentarza użytkownika z elektrody "było tysiąc razy, użyj wyszukiwarki"
Skoro szukam fotelika mocowanego na sztyce to pewnie mam ku temu powody.
Przyczepka odpada że względu na brak miejsca do jej przechowywania.
Nowy rower? Nawet nie będę komentował
@stanley88
Na kierownicę ? Myślałem też o mocowanym na ramię, ale zastanawiam się czy rzeczywiście jest to wygodne do jazdy?
@K_eM1: Kupiłem na kierownice jak córka miała 9miesiecy. Teraz ma 2 lata i jeszcze dajemy rade z tym ale już podnóżki są na ostatnim zatrzasku. Teraz będę zmieniać właśnie na ten duży montowany do sztycy
@K_eM1: Kupiłem na kierownice jak córka miała 9miesiecy. Teraz ma 2 lata i jeszcze dajemy rade z tym ale już podnóżki są na ostatnim zatrzasku. Teraz będę zmieniać właśnie na ten duży montowany do sztycy
@broker korzystałeś z tego Weeride Front Deluxe?
Dla dziecka pewnie super sprawa ale jak z rodzicem ? Nie przeszkadza w normalnej jeździe ?
@K_eM1: Dziecko w wieku już ok 2 lat na przodzie to znaczne obciążenie. Biorąc pod uwage ze na przyszły sezon będzie już mieć 2,5 roku to bym się skłaniał do montażu na tył jednak
@stanley88 Mocowania na kierownicy nie biorę wogole pod uwage. Skłaniam się ku mocowaniu z tyłu bez bagażnika, ewentualnie tym na ramię.

@broker Tego się trochę obawiam. Wziąłem rozmiar roweru L, bo tak podpowiedział mi sprzedający. Mam 180cm wzrostu i obawiam się że dodatkowy fotelik na ramie może nieco krępować ruchy.
@K_eM1: No to ten BoBike chyba jest spoko co? Ma montaż z tylu pod siodełkiem. Nie trzeba bagażnika. Jest dla dzieci od 9miesiecy do 6 lat. Wyglada nawet spoko. Poza ceną chyba spełnia Twoje wymagania??
Ja używam Hamax Smiley, z tego co wyczytałem jest to model identyczny do Siesta, z tym że tańszy ponieważ nie ma odchylanego oparcia. Robiłem z nim wycieczki po 2/3h po drogach leśnych i mały nie narzekał. Największy plus że można go zdemontować jednym kliknięciem bez narzędzi.