Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 48
681 665 + 80 = 681 745

Znowu kwadratobranie na #roztocze i to nawet w RPN. Szosą nie polecam xD. Jeszcze mnie czeka jakieś ~18 podobnych kwadratów w RPN... nie wiem kiedy to odbębnie.
+5 czerwonych
+13 zielonych kwadratów
Niby mało ale za to wszystkie grubo offroadowe. Dawno się tak nie ubabrałem, aż trzeba było iść do rzeki i się umyć xD. Ogólnie trochę szutrów premium, na szczęście ujeby też były premium bo aż trzeba było z garminem latać z buta po wąwozach bo drogi to tylko na mapie były.
Straszny spadek kondycji po ~2 tygodniowym załamaniu systematyczności. Powoli chyba trzeba wczytywać już inny protokół.
Tym wpisem wbijam się do Top 3 na rowerowymrowniku (patrząc po stravie to jednak basically im very smol, bo nie wszyscy wszystko wrzucają na rr) i tym samym trochę się boję bo pomijając lidera @mati1990 to następnych graczy ( @MordimerMadderdin i @StulejmanWielki ) lekko wyeliminowały uszkodzone obojczyki. Mam nadzieję chłopy, że wracacie do mobilności, a mi pozostaje wierzyć, że to nie jest jakaś klątwa, którą przejmę xDD.

#rowerowyrownik #szosa #wykoproseclub

Skrypt | Statystyki
pawlos10rs - 681 665 + 80 = 681 745

Znowu kwadratobranie na #roztocze i to nawet w...

źródło: comment_1660492530rH8NT25LlRRF2qwegJj9rI.jpg

Pobierz
  • 10
tym samym trochę się boję bo pomijając lidera @mati1990 to następnych graczy ( @MordimerMadderdin i @StulejmanWielki ) lekko wyeliminowały uszkodzone obojczyki.


@pawlos10rs: Nic się nie martw, mati też miewa epizody wypadkowe. I tak to jest klątwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ej czemu nie wiedziałem że @StulejmanWielki i @MordimerMadderdin jesteście połamani?! to już się wyjaśniło czemu nikt nie goni w klasyfikacji :/


@mati1990: Bo Tyś jest całkowicie