Wpis z mikrobloga

@postrachNocnegoSzczura: Okazało się, że po szkole i studiach moich dwóch znajomków jest w psiarni. I tak z nimi gadałem, to 1 powiedziała mi (jeszcze za czasów obostrzeń COVID), że ma w doopie rozporządzenia i nie bedzie wystawiać mandatów za brak zaseczki. A ziomek ma #!$%@?, jak ktoś sobie piwko sączy pod domem.
Ale zdaje sobie sprawę, że oni są wyjątkami. Pewnie jest takich wiecej. Ale niewielu.
@Gallimard: Ale co Ty tutaj w ogóle wrzucasz? Jak oni sami siebie wysyłają do Szczytna, gdzie sami sobie nadają tytuły magistrów. Poziom nauczania tam jest poniżej wszelkiej krytyki na większości kierunków. Stanowiska naczelników i komendantów są obstawione ludźmi, którzy nie mają pojęcia o swojej robocie, logistyka to jest śmiech na sali.
XDDD gdybym wam odpowiedział merytorycznie


@Gallimard: To dawaj, bo akurat jestem bardzo dobrze zorientowany w temacie i chętnie posłucham wywodów eksperta z internetu. Miło by było gdybyś w swojej wypowiedzi odniósł się też do pionu logistycznego w policji. Nawet nie będę z Tobą potem dyskutował, po prostu chciałbym się dowiedzieć czegoś nowego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ogau: Kierunki mogą brzmieć całkiem poważnie jak np. dziennikarstwo, ale co z tego skoro są realizowane w 'szkole' o poziomie niższym niż dawny AON. Ale niedługo się chyba dowiemy, mam nadzieję, że @Gallimard: jest już na ukończeniu swojej merytorycznej odpowiedzi.