Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#!$%@? mać, żona mnie chyba zdradza z kolegą z pracy. Piszą do sobie przez messengera, przez przypadek zobaczyłem wiadomość że jakiś gość do niej pisze. Wziełem jej telefon przy niej jak była pod prysznicem to się prawie #!$%@?ła jak wyskoczyła żeby mi go zabrać. Wyszła gatka że prywatność i tak dalej....Oczywiście zrobiłem ambe że chyba ją #!$%@?ło itd... koniec końców na drugi dzień rano sama pokazała mi czat z nim, okazało się że pisze z nim od dawna, pojawiły się teksty że tęskni za nim jak była dwa tygodnie w delegacji, teksty typu że mąż ma ją w dupie, że zadzwoni do niego po pracy. I ogólnie narzeka na mnie. Niestety nie zdążyłem przeczytać wszystkiego bo usuneła go z FB i skasowała czat. Jak zapytałem się co to #!$%@? ma być, to oczywiście mówi że to że za nim tęskni to był żart ( ͡° ͜ʖ ͡°) (ja #!$%@? ale wymówka), ogólnie poźniej mówiła że nie ma komu się wyżalić i to jest jej przyjaciel, jak ojciec. A najlepsze jest to że później mówi że nikt go nie lubi, że jest durny. To się pytam po cholere pisze takie teksty do jakiegoś chłopa którego wszyscy niby uważają za kretyna jak masz od cholery koleżanek i ciągle chodzi do nich na ploty więc ma komu się żalić. Fizycznie chyba do niczego nie doszło bo raczej nie miała by kiedy. Zawoże ja do pracy i odbieram, do koleżanek też ją wożę, na zakupy. No ale wiadomo dla chcącego nic trudnego. Cholera kocham ją i raczej chciałbym uratować ten związek ale jak to piszę to już wiem że nic z tego nie będzie. Tymbardziej że ona nie widzi w tym nic złego. Bo to tylko były żarty. Powiedziałem jej siadła obok mnie i pisała do niego to co jej powiem, chciałem wciągnąc ich jakąś rozmowę żeby zobaczyć czy gość odrazu się sam nie przypucuje tekstem ,,cześć kochanie,, Ale powiedziała że nie będzie już go dodawała do znajomych. Mirki są jeszcze jakieś sposoby żeby wyciągnąc od niej jakieś dowody lub żeby mi udowodniła że oprócz tych dziwnych wiadomości nie było nic więcej. Na chwilę obecną oznajmiłem jej że kończymy te małżeństwo ale chciałbym się upewnić w 100 procentach że nie warto w tym tkwić.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62f9814e5b034b7c89657299
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 112
@AnonimoweMirkoWyznania spieprzyłeś trochę sprawę, trzeba było zabrać telefon iść do auta, wcisnąć kit że potrzebowałeś latarki w aucie a twój telefon się rozładował, porobić screeny i wysłać do siebie, a może nawet zainstalować jakiegoś szpiega żeby na bieżąco ci wysyłał info. Następnie prywatny detektyw. Ogólnie baba szukała sobie już bolca na boku, jest szansa że już jesteś stracony i będzie teraz czekać na kolejny moment żeby złapać lepsza gałąź
@AnonimoweMirkoWyznania: można zarządzać danych przetrzymywanych przez facebooka. Oni wcale nie kasują tych rozmów, a tyle że nie wyświetlają się twojej żonie. Tylko aby dostać kopię potrzebny jest dostęp do maila używana do logowania. Zbieranie danych też swoje trwa, bo chyba nawet i do 2 tygodni.

Czyli ostatecznie szkoda czasu i energii, bo już jej zachowanie samo świadczy o tym kim jest
@AnonimoweMirkoWyznania spieprzyłeś trochę sprawę, trzeba było zabrać telefon iść do auta, wcisnąć kit że potrzebowałeś latarki w aucie a twój telefon się rozładował, porobić screeny i wysłać do siebie, a może nawet zainstalować jakiegoś szpiega żeby na bieżąco ci wysyłał info. Następnie prywatny detektyw. Ogólnie baba szukała sobie już bolca na boku, jest szansa że już jesteś stracony i będzie teraz czekać na kolejny moment żeby złapać lepsza gałąź


@AnonimoweMirkoWyznania

Prawda jak