Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
"Podwalanie (z ang. Halfaping) - zachowanie seksualne mężczyzn polegające na pobudzaniu własnych organów płciowych, lecz w przeciwieństwie do masturbacji(walenia) nie kończące się orgazmem i ejakulacją. Techniki podwalanie nie różnią się zbytnio od technik masturbacji, zazwyczaj polegają na ruchach posuwisto-zwrotnych stymulujących penisa. Podwalanie szczególnie w ostatniej dekadzie zyskało popularność, socjologowie, psycholodzy i seksuolodzy badają genezę tego zjawiska lecz nie doszli na razie do konkretnych wniosków.
Podwalanie jest szczególnie popularne w środowisku przegrańców i sportowców. Sprawdza się świetnie przed treningiem, zwiększając poziom testosteronu przez co człowiek jest bardziej pobudzony agresywny i jego wysiłek fizyczny może być intensywniejszy oraz dłuższy. Podwalanie często łączone jest z masturbacją po treningową która oprócz zastosowania aerobowego(cel: rzeźba) potrafi świetnie zrelaksować człowieka. Ogólny schemat takiego zastosowania wygląda tak:
Posiłek przed treningowy,
45min po tym podwalanie,
15min po podwalaniu trening,
Po treningu BCAA/CARBO,
Masturbacja,
Posiłek po treningowy.
Nie należy mylić masturbacji niedokonanej, przerwanej z podwalaniem. Masturbacja niedokonana cec***e się tym że z przyczyn niezależnych od nas, akt onanizmu zostaje przerwany przez np. wejście rodzica do pokoju masturbacyjnego.
PRZED PODWALANIEM W GŁOWIE OSOBNIKA POJAWIA SIĘ MYŚL MÓWIĄCA "ale sobie podwale hehe" , i stymulujemy członka bez spustu.
Więc brak spustu i orgazmu jest świadomym wyborem osobnika.
Do skutków ubocznych podwalania nalezą głownie: wzrost pulsu i ciśnienia, otarcia naskórka.

#silownia #mikrokoksy #pasta
  • 5
@tomekamila: z angielskiego "edging" sam niechlubnie to praktykowalem dlugi czas i efekty sa druzgocace. Moze jednak tez dzieki temu jestem totalnym seksualnym abscynetnem i nie chce miec z tym juz nic do czynienia. Swoje przecierpialem, ale teraz jestem kim jestem.