Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1015
Mirki co się odwaliło to ja nie wiem! Mam 37 lat i dzisiaj idę na "randkę" z laską lat 19. Zdaję sobie sprawę, że pewnie szuka bankomatu ale ona nie wie, że mam plan zabrać ją do niezłej restauracji i mam dwie opcje:

1. Wyjść do toalety i nie wrócić.
2. Zapłacić tylko za siebie xD

Raczej to drugie, żeby gówniara poczuła na własnej skórze jak to jest kogoś w jajo robić. Niby od razu zaznaczyła, że nie ma opcji "netflix n chill" #pdk więc jedyne czego oczekuje ode mnie to najeść się za free ( ͡° ʖ̯ ͡°) Plusujących zawołam jak poszło! Pic rel czy koszula fituje? (ʘʘ)

#tinder #randkujzwykopem #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #pdk
kurlapejter - Mirki co się odwaliło to ja nie wiem! Mam 37 lat i dzisiaj idę na "rand...

źródło: comment_1661008017nxerUf8XF1q46DIXhojOOS.jpg

Pobierz
  • 108
Się czepne liście paska za 100 pln na promo … jakby to była Prada czy Gucci … a to ck
Nadal nie wiadomo na co Mirek liczy … a on kurczę ma nadzieję że zaliczy ale szkoda mu inwestować pare pln.
Jprd ale problemy ludzie maja w XXl.
Chcesz zaliczyć idz do klubu …
Szukasz związku to nie na tinderze ;)
@kurlapejter:
@kurlapejter: z doswiadczenia wiem ze takie randki to strata czasu, podobny wiek, skonczylo sie na zwiazku z 18 latką i szczerze - zmarnowany czas, za duza roznica wiekowa, jako zbiornik na nektar zycia ok, głebsza relacja bez sensu
@kurlapejter: to że ktoś daje do zrozumienia, że nie ma szans na Netflix and chili na pierwszym spotkaniu może świadczyć również o poważnym podchodzeniu do znajomości, bo to nie jest najlepszy sposób na rozpoczęcie poważnej znajomości!
Jeśli ktoś mi by sugerował że zależy mu na takim początku, to już wiedziałabym, że najpewniej nie ma co do mnie poważnych zamiarów, i do spotkania by nie doszło. Także brak takiej propozycji jest na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Kanarynka: no jak nie oma to może Ty xD ¯\_(ツ)_/¯

@Phyrexia: no nie może bo to by oznaczało: brak założonego targetu (darmowe żarcie) albo usunięcie pary ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@re_plenish: to trafiałeś na wporzo ludzi i dawno temu xD dzisiaj hrabianki mają być obskakiwane, nakarmione i napojone ( ͡º ͜ʖ͡º)

@blargh: oplułem koszulę, będę musiał ubrać czarną..xD

@