Wpis z mikrobloga

Chcecie się pośmiać ?

Zdaje się iż wczoraj wrzucałem ile to ja nie zrobiłem słoików #chwalesie

Idę dziś do piwnicy czegoś poszukać ..

Moja uwagę zwróciły wybrzuszone zakrętki na słoikach ....

Okazało się że 32 słoiki nadają się do #!$%@? :(

Ogórki mimo iż w occie to się ukisiły i #!$%@? wie czemu :(
Tyle roboty i składników na marne.
Co roku kupuje nowe zakrętki, wszystko robione dokładnie tak jak co roku i pierwszy raz taki przypadek
#zalesie #diy #ogorki #przetwory #ogrodnictwo #ogrod
POSTER - Chcecie się pośmiać ? 

Zdaje się iż wczoraj wrzucałem ile to ja nie zrobiłe...

źródło: comment_1661017983XpISy5ACVkKKrJD6GlNTgZ.jpg

Pobierz
  • 18
@POSTER: ja wiem ze smuteczek ale co Ty pier…lisz. Jak tu ponownie wykorzystane zakrętki od Krakusa, biedronki czy innego provitusa. One bardzo lubią nie trzymać szczelności w losowych momentach.

Chyba że zdjęcie niepowiązane, koloryzowane ad 2021.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@POSTER: proponuję wziąć przykład z #piwowarstwo i nie kupować nowych słoików i zakrętek ale za to bardzo się przyłożyć do dezynfekcji. Bardziej zaufałbym używanemu i zdezynfekowanemu sloikowi i zakrętce niż nowiutkiemu sloikowi i zakrętce że sklepu bez dezynfekcji.
@POSTER: proponuję wziąć przykład z #piwowarstwo i nie kupować nowych słoików i zakrętek ale za to bardzo się przyłożyć do dezynfekcji. Bardziej zaufałbym używanemu i zdezynfekowanemu sloikowi i zakrętce niż nowiutkiemu sloikowi i zakrętce że sklepu bez dezynfekcji.


@Gronie: Myśle ze OP o tym wie. Tzn mam nadzieje że wie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@clas: ostatnio moim rodzicom też się popsuły przetwory i mama się dziwiła dlaczego, przecież sloiki były nowe ze sklepu i zakrętki też. Gdy zapytałem czy je zdezynfekowali to usłyszałem, że po co? Skoro są nowe i nieużywane?
Być może op pomyślał tak samo?
@clas: ostatnio moim rodzicom też się popsuły przetwory i mama się dziwiła dlaczego, przecież sloiki były nowe ze sklepu i zakrętki też. Gdy zapytałem czy je zdezynfekowali to usłyszałem, że po co? Skoro są nowe i nieużywane?

Być może op pomyślał tak samo?

@Gronie: Cóż zrobić. Ja teraz testuje takie zamykane na klips (do średnio długiego przechowywania). Zdjęcie słabe bo już ciemno.
clas - > @clas: ostatnio moim rodzicom też się popsuły przetwory i mama się dziwiła d...

źródło: comment_1661028204c8KAIRRPXDxIrVSBJBjHX3.jpg

Pobierz