Wpis z mikrobloga

kurła mirki chyba jest jakaś #afera.
Dostałem paczkę z masą listów poleconych, danymi ludzi, numerami umów kredytowych, adresami itd.

Co robić?

#banki #kredythipoteczny #niewiemjaktootagowac #rodo #security

Wołam #zaufanatrzeciastrona #niebezpiecznik #sekurak @ZaufanaTrzeciaStrona @niebezpiecznik-pl @sekurak
Pobierz Polska5Ever - kurła mirki chyba jest jakaś #afera.
Dostałem paczkę z masą listów pol...
źródło: comment_16611746581f9IRVBu2PiFNHYLVU9SNw.jpg
  • 198
@Polska5Ever: @Polska5Ever:
posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do meksyku.
Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka,
otwórz ją tajnym hasłem : hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty,
3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się
Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko i jesteś rosyjskim imigrantem z Rumuni.
Pracujesz
Dzwoniłem do banku, Pani totalnie nie ogarniała, chciała mnie przełączyć do działu kredytów hipotecznych bo to dotyczy kredytów i pytała czy ja mam kredyt hipoteczny (true story)


@Polska5Ever: Wyślij maila bezpośrednio do inspektora danych osobowych na iod@gnb.pl z opisem sytuacji. Pracownicy call center z reguły nie są zbyt ogarnięci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mail wyciągnąłem stąd: https://www.getinbank.pl/rodo
Szczerze ? Wszyscy mu radzicie co ma robić. A czemu chłop ma się uzerac w urzędach, na jakichś infoliniach itp. Ja bym zie #!$%@?ł listy do kosza i #!$%@?. W #!$%@? bym miał te dokumenty. Dlaczego chłop ma robić coś bi ktoś się pomylił? Maks to ewentualnie jeden telefon do banku do kogokolwiek z tekstem że albo przyjadą do jutra to zabrać albo to #!$%@?