Wpis z mikrobloga

Wszystko spoko, ale jak ktoś Ci #!$%@? dzień w dzień na trąbce/gitarze/pianinie albo siedzi po nocach na balkonie i #!$%@? non stop to idzie szału dostać. U mnie na osiedlu słychać tylko i wyłącznie naszych sąsiadów ze wschodu. Zwłaszcza w środku tygodnia po 22 urządzają sobie posiedzenia przy oknach.

Nikt im nie broni, taka ich kultura, że non stop gadają ale niech też się liczą z innymi.


@PanHeniek45: Tu nie ma
  • Odpowiedz
Czyli nie przeczytałeś.


@PanHeniek45: Czekaj przeczytam jeszcze raz.

tylko i wyłącznie

Nie, no dobrze przeczytałem. No chyba, że później jednak przyznajesz się do swoich błędów poznawczych.
  • Odpowiedz
@Kapitalis: Dziwne że żyjemy w państwie w którym PISowska policja potrafi pałować tych co mają czelność protestować a w tego typu sprawach nawet nie potrafią nic zrobić bo "o jejku, nasi bracia ze wschodu się obrażą i nie dostaniemy premii od Kamińskiego"

A w sumie to nie dziwne bo PISowska policja nic nie potrafi zrobić dobrego dla społeczeństwa ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
#!$%@? potwierdzam,im ostro staje jak widzą balkon na którym można posiedzieć i #!$%@?ć tak ze pół okolicy słyszy


@Janusz4448: to samo w zbiorkomie, jeśli podczas rozmowy telefonicznej nie odpalą głośnika, to można to podciągnąc pod cud( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
to na pewno do mnie ta odezwa? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@LibertadParaTodos: Yyyy, sorki! :D Już poprawiam, wybacz!

U mnie na osiedlu słychać tylko i wyłącznie naszych sąsiadów ze wschodu


@bigos555: Co tu jest mój drogi niezrozumiałego. U mnie na osiedlu - czyli w miejscu gdzie aktualnie mieszkam w aktualnym momencie. To chyba nie jest takie trudne.
A jak już tak drążysz chyba chcąc mnie oskarżyć
  • Odpowiedz
Muzyk ćwiczący grę w dzień, ludzie który nie kładą się spać o 22 tylko sobie gadają, dzieci które biegają i bawią się w domu


@poprostumort: te zachowania, to zwykłe chamstwo, a nie żadne normalne funkcjonowanie, Muzyk ma inne miejsca na próby, dzieciaka należy na zbyt głośnym etapie zabawy po prostu USPOKOIĆ jeśli jest się odpoweidzialnym rodzicem, bo w ten sposób uczy się tez gówniaka odpowiedniego postępowania i funkcjonowania w społeczeństwie, że
  • Odpowiedz
Jaśniej? ¯


@PanHeniek45: Wyjątkowość Polaków z twojego osiedla jest co najmniej równie społecznie ciekawa. Jakim cudem udało się zgromadzić w jednym miejscu jednostki tak wybitne i wysublimowane kulturalnie. Dlaczego tak bardzo ci nadludzie różnią się od wszystkich innych społeczności zamieszkujących osiedla
  • Odpowiedz
@Kapitalis:

U mnie na osiedlu to powoli norma - bardzo często słychać wydzierających się Ukraińców nocami. Jak nie nawalona ukraińska patola, to karyny które nie potrafią rozmawiać przez telefon inaczej, niż na głośnomówiącym i - rzecz jasna, na zewnątrz budynku, pod samymi oknami, jakby nie mogły wejść do swojego mieszkania i tam kulturalnie porozmawiać jak cywilizowani ludzie.
  • Odpowiedz