Wpis z mikrobloga

To uniwersum nie ma końca ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kojarzycie Pawła Skałę-Piękosia? Tak, to ten kumpel Pietrka z piwek z liberałami, prawdopodobnie główny architekt niedawnego, niespodziewanego piwotu doktóra na PO. Nawet sobie rozmawiali na kanale:
https://youtu.be/_G1uBTBTrwQ

A kojarzycie Marka Podleckiego? Dla niezorientowanych przytaczam króki opis z bardzo użytecznej stronki szuropedia.pl (notabene ktoś wie dlaczego doktorek jeszcze nie napisał tam o sobie artykułu?):

Marek Podlecki - naukowiec, wynalazca, konstuktor wielu urządzeń energetyzujących i oczyszczających. Prowadził na własną rękę wojnę z parchami, których uważał za wrogów ludzkości. Swoimi magicznymi zaklęciami potrafił #!$%@?ć parcha, gdy ten zbliżył się do niego. Uważał, że jest on prześladowany przez parchy, które chcą go zniszczyć. Celowo za pomocą smartfonów strzelają do niego w różne części ciała, takie jak nerki czy odbyt.


Okazuje się, że Marek Podlecki był wujem Skały-Piękosia xD Dowody tutej:
https://youtu.be/uU7yu2G-K6c

#napierala #szury #marekpodlecki #skalastooleya #deparchator #wrealu24 #korwin #pancernipoznan
sokolov - To uniwersum nie ma końca ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kojarzycie Pawła Skałę-Piękosia? T...

źródło: comment_1661257492h5qskS7xOqIjfRdapv00jd.jpg

Pobierz
  • 11
@FENOMENALNY_CZARODZIEJ: przecież nie piszę tego żeby forsować jakieś teorie spiskowe. Trafiłem na to egzotyczne powiązanie kompletnie przypadkowo i po prostu mnie rozbawiło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A co do szurania i tego co ma do powiedzenia na ten temat sam Skała to nie wiem, gada o Podleckim prawie 2 godziny, ale nie chce mi się tego słuchać szczerze mówiąc xD
@sokolov: Marka dało się lubić ponieważ był na serio chory. Kiedyś mu kibicowałem aby przejrzał na oczy odciął się od tych wszystkich ''przyjaciół'' którzy go oszczali kiedy ich potrzebował.
W przeciwieństwie do pozostałych potrzebował pieniędzy na jedzenie i zestaw z OBI. Nie udawał, nie chciał nikogo oszukać, nie był megalomanem.
Był inni niż większość foliarzy. Gdyby miał normalnych kolegów to może by jeszcze żył a może nie, tego nie wiemy. W
@Walkiria123: Normalni ludzie pomagają a nie odcinają się w potrzebie. Widzieli że Marek jest chory a sam im wielokrotnie odpalał kasę. Otwarcie utwierdzali go w swoich urojeniach a na boku gadali jaki to czub choć sami nie takie głupoty monetyzowali. Awatar miał epizody agresywne bo był chory i nie miał pomocy, przyjaciele skazali go na taki los. Nawet Ziobro nie kiwnął palcem a na chatę mu się zwalał.
Całe środowisko foliarskie