Wpis z mikrobloga

@Buntro: jakie hydro wariacie ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak na serio, gratuluje zakupu, jak tylko odbiorę swoje większe mieszkanie to pierwszą rzeczą będzie F1, bo na razie morduję się ze zmoddowanym Spice Caliente ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Buntro i jak tam wypieki wariacie ? Bo kupiłem tylko wersja ta niższą, bo chleby i tak w piekarniku piecze. I zastanawiam się czy dobrze zrobiłem że kupiłem to do domowej pizzerii : p
  • Odpowiedz
  • 0
@KowaziS_

Wypieki sztos ( ͡ ͜ʖ ͡) myślę że nie pożałujesz.

Dwa gamechangery:

- dołożenie drugiego kamienia, grubego bo ten stockowy cieniutki i paliło spody

- dobranie idealnej temperatury. Tu też paliło spody aż mi jeden Miras doradził że w wypadku mojego pieca najlepiej góra 450, dół 345 i od tego czasu wychodzą idealne.
Buntro - @KowaziS_ 

Wypieki sztos (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) myślę że nie pożałujesz. 

Dwa gamech...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz
@Buntro niby w pakiecie mam biscotto paczka ma dojść w czwartek :) dzięki za podane temperatury będę testował ! Super i na taką recenzję czekałem od kogoś kto amatorsko zajmuje się pizzą! Dzięki aaaa pytanie rozgrzewanie to tylko jak zgaśnie lampka czy jednak dłużej ? Bo piekarnik np musiałem 30 min trzymać na tej temperaturze 250stopno
  • Odpowiedz
  • 0
@KowaziS_ to elegancko jak z biscotto. Ja właśnie o nim zapomniałem i domawiałem potem.

Ja raczej zaczynałem jak zgasły lampki (osobno góra i dół są) i już było spoko. Po jakimś czasie widać było że się dogrzal jeszcze mocniej ale to tylko różnica w czasie wypieku, w stylu 1,5 minuty zamiast 2 np.

Jak lubisz hinduskie to polecam też pieczenie chlebków naan wychodzą przezajebiste ( ͡ ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz