Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dariel: no jak to gdzie? Miał go Baggins z Shire. Przecież Bilbo przedstawił się Golumowi i ten na torturach zdradził jego imię Sauronowi.
Już sami hobbici w II erze to absurd.


@Mtsen: no z tego co pamiętam to nie do końca tak. W Sillmarillionie byłyo chyba napisane, że nie wiele wiadomo co się z nimi działo, bo nikogo to nie interesowało, a nie że nie istnieli. I dokładnie z tego powodu chyba lepiej byłoby sobie ich darować, bo naprawdę nikogo to nie obchodzi xD
@buc123t: Ja się mogę spodziewać po amazonie, że zaraz wymyślą hobbickie armie walczące z Sauronem xD

Nawet jeśli gdzieś tam sobie żyli w 2 erze, to nie miało to absolutnie żadnego znaczenia w wydarzeniach definiujących tę erę. Tu pewnie zrobią z nich kolejnych Bagginsów, choć to nie ma sensu.
: Ja się mogę spodziewać po amazonie, że zaraz wymyślą hobbickie armie walczące z Sauronem xD


@Mtsen: nie przesadzałbym. Fakt, że zapowiedzi nie napawały optymizmem i było widać sporo nie potrzebnych nikomu zmian, ale święte oburzenie tak samo wywołują rzeczy, które były zgodne z tym co pisał Tolkien, więc sporej liczbie osób wcale nie zależy na zgodności z książkami, kiedy zdradzaja się, że nawet nie wiedzą co w nich jest xD.