Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Twój wynik Aspi: 95 na 200
Twój wynik neurotypowy (nieautystyczny): 108 na 200
Wygląda na to, że masz cechy zarówno Aspie, jak i neurotypowe

Co to może oznaczać w sumie? Bo ja rozumiem to tak, że ogólnie jest okej, tylko w relacjach damsko - męskich mam pewne upośledzenia, w ogólnie pojętym byciu kumatym też, z obu tych cech doskonale zdawałem sobie sprawę.

#aspiequiz #asperger #psychiatria #psychologia
LeslieDancer - Twój wynik Aspi: 95 na 200
Twój wynik neurotypowy (nieautystyczny): 10...

źródło: comment_1662317710P9TDEMwnMviOaaJbRqJ5Sp.jpg

Pobierz
  • 2
@LeslieDancer: w sumie to nic nie znaczy, bo ten test nie jest zbyt miarodajny. To, że masz np. jakieś problemy z kontaktami międzyludzkimi czy komunikacją niekoniecznie musi oznaczać, że masz autyzm - to może być szereg różnych innych czynników psychospołecznych. Oczywiście autyzm to spektrum i być może jakieś cechy wykazujesz, ale żeby dostać diagnozę to trzeba się trochę bardziej postarać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@LeslieDancer: Nie znam metodyki oceny testu, ale to bardziej na NT wskazuje, w przyrodzie istnieje podobno 1 do 2% typowych autystów i 1 do 2 % osób posiadających jakąś tam sporą ilość cech autystycznych, ale nie wszystkie.

Co do pytania, wynik sugeruje dobre cechy do relacji seksualnych, związków, natomiast raczej masz niską towarzyskość, czyli potrzebę gadania z różnymi osobami o czymkolwiek (to trochę wskazuje na introwertyzm i możliwe autystyczne cechy). O