Wpis z mikrobloga

@fimino: póki co śmigam te samą trasę więc wiem ile mam przejechana. Myślę, że jak już zacznę kręcić bardziej poważne liczby, to i tak zainwestuje w jakiegoś germinal.
No ale koniec końców, trochę to teraz denerwuje.
ale niespodzianka, a tak wychwalają wszędzie te chińskie telefony, że takie super ( ͡° ͜ʖ ͡°) kup sobie używanego brytona czy igpssporta za 200zł i tyle w temacie :P


@damian_co_dalej: Widać że nie czytałeś nigdy opinii o chińskich telefonach np xiaomi. Zawsze i wszędzie jest podkreślane że mocno ubijają aplikacje.
Widać że nie czytałeś nigdy opinii o chińskich telefonach np xiaomi. Zawsze i wszędzie jest podkreślane że mocno ubijają aplikacje.


@Yurakamisa: XIAOMI LEPSZE!!!!1111 Taaaaa, zaraz przyjdzie siajomiarz i napisze, że ma redmi note 4 i wszystko śmiga elegancko i generalnie nic mu nie ubija ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@damian_co_dalej: Mam śajomi i nic nie ubija... jak poodznaczasz co. Ale aplikacje w stylu stravy czy endomondo prawie zawsze sprawiały problemy, gubiły się, wyłączały lub zawieszały np przy robieniu zdjęć. Do rejestrowania raczej trzeba czegoś zewnętrznego (licznik, zegarek), a telefon niech to tylko zsynchronizuje z aplikacją.
@damian_co_dalej: A mój szwagier zarejestrował latem kilka tras stravą, właśnie na samsungu. Wyszło, że średnią ma troszkę lepszą ode mnie, więc przypatrzyłem się uważniej... tak, lepszą - bo policzyło mu jazdę samochodem :) A wtedy przyjrzałem się innym - proste linie, pourywane trasy, dziwne prędkości. Od pewnego już czasu nie rejestruje, a gdy spytałem dlaczego to sam stwierdził, że to nie działa i jedno wielkie g.