Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
O mnie: frontend, 2lata doświadczenia

Dostałem ofertę pracy za +-50% więcej niż obecnie. Minus jest taki, że nowy zespół składałby się z 4 osób, w tym tylko ja odpowiedzialny za frontend.

Obecnie mam scruma, ok. 12 osób w zespole, jest ktoś inny kto zna moją technologię i zrobi mi review jak trzeba. Boję się, że w mniejszym zespole będę się uwsteczniać i utrwalać złe praktyki (brak seniorów w mojej technologii, a *tylko* 2 lata doświadczenia)

Pracował ktoś w tak małym zespole, jakie macie przemyślenia?

#pracait
#programowanie
#programista15k
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Z 9k netto na 13k netto, nie chciałem pisać bo zaraz się dowiem, że z takim doświadczeniem powinno być min. 30k

Rekrutowałem się już na 20k i 15k, ale po technicznych zwykle jest feedback, że szukają kogoś bardziej doświadczonego. Mimo to, wydaje mi się, że w obecnej pracy stoję w miejscu z wiedzą (specyficzny produkt, nie mam możliwości wykorzystać 100% potencjału technologii, w nowej będzie lepiej, za to raczej samonauka)
ma, ok. 12 osób w zespole, jest ktoś inny kto zna moją technologię i zrobi mi review jak trzeba. Boję się, że w mniejszym zespole będę się uwsteczniać i utrwalać złe praktyki (brak seniorów w mojej technologii, a tylko 2 lata doświadczenia)


@Annonnim: Ja jestem w małym zespole i pracuje jako fullstack, o ile na backendzie jest ziomek duzo lepszy ode mnie i moge sie nauczyc cos od niego/dostac porzadny review,
@Annonnim: nie zmieniaj roboty bo faktycznie lepiej się pouczyć i później zrobić przeskok w zarobkach, a teraz sobie chodź na rekrutacje i zawsze pytaj o feedback jak cos nie wypali a później to przerabiaj i ucz się żeby nastepnym razem lepiej wypaść