Wpis z mikrobloga

bo ludzie to ignoranci, tworzy się jeden z istotnych rozdziałów historii świata (a przynajmniej w kontekście XX-XXI wieku), można śledzić to niemal na żywo, ale większość społeczeństwa się już "znudziła" (°°


@Amelinowy: @BFyre: a to coś zmienia w czyimkolwiek życiu cokolwiek jak będzie non stop klikał F5 patrząc na Twittera? No nie. W długiej perspektywie oczywiście zakończenie wojny jest istotne
@OnKujajor91: jak malutkie postępy na Ukrainie(które i tak są w mediach) są ważniejsze od śmierci Królowej, którą każdy w krajach pierwszego świata znał? xD śmieszna hipokryzja w stylu wyznaczania na świecie co jest ważne wg swoich własnych zainteresowań. Ludzie mają rzygać na temat ostatnich wydarzeń związanym z monarchią brytyjską, ale mają się jarać tego że front na Ukrainie przesunął się o kilka kilometrów xD ja #!$%@?
@kordian-bator: Z punktu widzenia Polski to właśnie front na Ukrainie powinien być dla nas ważniejszy, z racji odległości i jego skutków dla nas. Śmierć staruszki w jukeju, dodatkowo pełniącej bardziej reprezentacyjną rolę jest ważna ale chyba tylko dla ignorantów. Rozumiem że śmierć Shinzo Abe tak samo Cię poruszyła? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Też głowa państwa, też był bardzo znany. ! PS. Niestety pokazałeś swoją ignorancję bo gdyby
@killest: xD nie mówię dzbanie, że wojna na Ukrainie nie jest ważna dla polski, ale dzisiaj nie było żadnego dużego zwrotu akcji. Przecież to, że Ukraina robi ofensywy wiadomo już od kilku tygodni. Dzisiaj przesunęli trochę dalej front i mam nadzieję, że będzie tak cały czas, ale dalej jest to mały postęp i powolny. Ta informacja mogłaby nawet poczekać kilka dni, bo to nic nie zmieni w tak długim czasie wojny.
Już nie będę dalej się wypowiadał, bo nie lubię takich gównoburz o oczywiste rzeczy, sam nazwałeś śmierć królowej w uk jako ważne wydarzenie, ale dla ignorantów xD zdecyduj się czy jest to ważne czy do zignorowania
()
@kordian-bator: Wołaj, będę czekał ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak na serio to dla mnie niczym zaskakującym była śmierć królowej i też uważam że mogła poczekać parę dni. Nie zamierzam wciskać ci zainteresowań, natomiast uważam że co najmniej jakakolwiek wiedza o otaczającym cię świecie Ci się przyda. > Dzisiaj przesunęli trochę dalej front i mam nadzieję, że będzie tak cały czas, ale dalej jest to mały postęp
@kordian-bator: Ludzie są różni i to co dla mnie jest do zignorowania, dla Ciebie może być bardzo istotne, natomiast mieszkając w Polsce na Twoje życie ma większy wpływ wojna, a niżeli monarchia w UK
@killest Tak tylko żeby poprawić Twoją wiedzę na temat pojęcia blitzkrieg, o blitzkriegu mówimy jak mamy jakąś inwazję błyskawiczną na dany kraj/terytorium/siły wroga, jak w 39 na Polske, albo na początku 2022 przez Rosję na Ukraine(nieudany blitzkrieg), ale nie nazywamy blitzkriegiem wojny obronnej, to nie ma żadnego sensu :3
w Polsce na Twoje życie ma większy wpływ wojna, a niżeli monarchia w UK


@killest: Ale ty nie masz wpływu na żadne z nich. Można się interesować odkryciami teleskopu webba, choć nie można być dalej od Polski i tutejszych wydarzeń w ten sposób Wykopki ubzduraly sobie, że ich śledzenie wydarzeń z Ukrainy jest niezmiernie istotne i czyni ich lepszymi od tych hehe Januszy i używają tego jako ego boosta, a tak
@kordian-bator: A fragment ,, Już nie będę się dalej wypowiadał'' rozumiem napisał ktoś inny niż Ty? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po pierwsze porównałem prędkości natarcia, a nie czy to jest czy nie jest Blitzkrieg. Po drugie wyobraź sobie że swoją wiedzą o II wś na poziomie szybkiego wyszukania w Wikipedii, naprawdę nie masz co ze mną dyskutować. Idź edukuj sobie podobnych, może im zaimponujesz.
@niebieskatrytytka: Spokojnie, nie mierz wszystkich swoją miarą. Jestem jeden, a generalizowanie ,, wykopki'' ma mnie obrazić czy coś? Nie rozumiem Twojego toku myślenia, gdzie ja napisałem że nie można być dalej od Polski? Nie mam wpływu na wojnę, poza wsparciem finansowym, ale to nie znaczy że nie mogę być obserwatorem sytuacji i propagować ten temat, tak aby nie ucichł. Propagowanie śmierci królowej nie ma sensu bo jej to życia nie wróci.