Wpis z mikrobloga

Long na wigusiu20, wybijcie mi to z głowy
#gielda

LONG?

  • tak jest! gramy pod zakończenie wojny 58.3% (49)
  • lecz łeb typie 41.7% (35)

Oddanych głosów: 84

  • 13
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@affairz: obawiam się, że jeszcze na longi za wcześnie, trupy dopiero będą wypadać z szafy. Ale można zbierać powoli partiami, napewno szybciej zrobi +100%, niż nieruchy +10% od dzisiejszych cen XD
  • Odpowiedz
  • 0
@pastibox: Pytanie czy ma to szanse przebić dołek covidowy albo z jesieni 2020, osobiście nie widzę przesłanek
Chyba musiałby wbić jakiś kolejny niezapowiedziany black swan, no putler by przestawił operację w formalną wojnę, jakiś fakap z energetyką itp
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@affairz: połowa wigu to firmy zarządzane przez kolegów z PiSu. Ty jeszcze się pytasz co może się wydarzyć? Będzie bardzo brakować kasy a te firmy można zmusić aby działały za frajer, a nawet znacjonalizować.
  • Odpowiedz
@pastibox: Niestety najlepszy moment do kupna jest wtedy gdy na samą myśl wszyscy wokół każą się puknąć w głowę. Choć nie wiem czy to już.
  • Odpowiedz
@maniek74: ta, a potem zawsze seria wspisów jaki to olejorz nie jest tani, ze uśrednianie cdra w dół to super opcja etc ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niby kazdy sie z tego WIG20 wysmiewa, ale łapanie spadajacych noży to sport zawodowy wykopków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DJ007: najlepszy (najbezpieczniejszy) moment do kupna masz chyba jak zacznie rosnąć po podwójnym dnie, wtedy nie kupujesz najtaniej ale ryzykujesz najmniej kupując relatywnie wcześnie
  • Odpowiedz
najlepszy (najbezpieczniejszy) moment do kupna masz chyba jak zacznie rosnąć po podwójnym dnie


@affairz: Ja najbardziej lubię kupno na liniach trendu/ kanału, wtedy jest relarywnie tanio i dołek do SL bliski. Podwójne dno, gdy jest płytkie i "uklepane" OK, ale wsokie formacje czasem są zbyt drogie bo risk/reward się nie spina i wtedy odpuszczam.
  • Odpowiedz