Wpis z mikrobloga

Hej. Uzytkuje ktoś z Was może nowego jimnego (rok produkcji po 2018) i miałby chec podzielić się wrażeniami z użytkowaniem tego auta? Zastanawiam się nad zakupem ale ze względu na brak możliwości jazdy testowej wolałabym zasięgnąć słowa od użytkowników, nie tylko z informacji zamieszczonych w internecie. Z góry dzięki za jakiś odzew. Miłego weekendu!
#offroad #motoryzacja #suzuki
  • 4
@Losmiornica: jest strasznie głośny powyżej 100km/h, prowadzi się gumowato ale jest lepiej na nierównościach niż w poprzednim Jimny w którym dzwoniły zęby. Jeśli chodzi o komfort jazdy to no cóż jest znikomy.
Jechałem wersją osobową z automatem i skrzynia działała bardzo ładnie, multimedia świetne i obsługa interfejsu czytelna.
Jeśli chcesz kupić nie kupuj wersji PRO (z kratką) tylko zamów sobie u dealera na UA wersje osobową. Przyjmują zamówienia normalnie fakturę do
Dzięki za dotychczasowe odpowiedzi. W przelocie nie spodziewałam się w sumie cudów bo sama buda w kształcie kiosku generuje duże opory powietrza i szum. Bardziej myślę o dzielności terenowej i jakiś ogólnych odczuciach co mogłoby być fajne, a co lepiej poprawic. Ewentualnie szukam jakiejś alternatywy dla tego autka, ale z młodszych roczniow zostają tylko pickupy albo nieosiągalne finansowo wranglery. Chyba że ktoś ma jakiś pomysl godny podrzucenia.