Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szzzzzz: kuweta zawsze śmierdzi, żwirek sam z siebie śmierdzi. Każdy koci dom śmierdzi, wiedza o tym wszyscy,oprócz posiadaczy kotów. Psie domy tez śmierdzą.

@teperkov: jestem posiadaczem kota. Nie zgadzam się, że żwirek smierdzi - jest bezzapachowy praktycznie. Szczyny kota mocno śmierdzą i zaszczana kuweta #!$%@? nawet jeśli jest czyszczona codziennie. Mieszkanie #!$%@? kotem, jeśli się go nie wietrzy kilka razy dziennie. Rozwiązaniem jest duży dom z wentylacją mechaniczną.
a gdzie chcesz trzymać kota? Koty to nie są zwierzęta wychodzące


@Xuzoun cooooo? XD Skąd takie info? Kot jak najbardziej wychodzi, nawet więcej: część kotów nigdy nie wchodzi do domów, na przykład na gospodarstwach. I nic nikomu nie psują, bo swój instynkt mogą ukierunkować ku przyrodzie, która je otacza. W domu z nudów zrzucą wazon, pokopią papier toaletowy czy zdemolują coś innego. Kot potrzebuje przestrzeni i wielu bodźców. Sam byś nie wytrzymał
@teperkov: zapraszam do mnie do haty. Ni #!$%@? nic nie czuć (dwa koty) a uwierz mi ze jestem przewrażliwiony jeśli chodzi o rożnego rodzaju smrody. Dużo znajomych również mi to ciagle powtarza ze nie czuć kotem w ogóle
Btw szafkę specjalnie przerobiłem na kuwetę ʕʔ