Wpis z mikrobloga

@JezusChrystuz: ty z tych co dostają wylewu na widok skina do broni którego ci nikt nie każe wcale kupować? a swojego czasu wszedłem na wyszukiwarkę serwerów w 1.6 to większość wyglądała tak że miała dopisane [SKINY] [CSGO] xd
  • Odpowiedz
@jmuhha: Ja miałem jakieś 23 lata a nie 13 a i tak uwielbiałem zimowymi wieczorami grać w CSa 1.6 i jeszcze te świąteczne edycje gier robiły super robotę.

Jako 13 latem miałem atari i uważałem, że pana boga za nogi chwyciłem.
  • Odpowiedz
Te wspomnienia pachną zapachem domowego ciasta, obecnością wszystkich w domu, beztroską i wolnością. Za oknem był ziąb i dużo trzeszczącego śniegu, w domu ciepło, przytulnie i znajomi w grze. Wspaniałe to były czasy, nie zapomnę ich nigdy chociaż wiem, że wspomnienia zawsze są podkolorowane. Nie da się jednak ukryć, że wtedy miało się uczucie jakby świat krążył wokół nas, a teraz wydaje się jakby biegł gdzieś obok.

Zawsze pierwsze co to sprawdzałem
  • Odpowiedz
@baniol: W sumie to nie :D Mój komp to był komp z 2008 roku (q6600+ssd), byle by te 8Gb ramu było jak serwer bez geodaty, łącze szybkie z publicznym ip. No i jak serwer stawiasz nie możesz nic ściągąć w tym czasie bo dla wszystkich będą lagi xd
  • Odpowiedz