Wpis z mikrobloga

Czy komus z was udalo sie zahamować łysienie? Jak to zrobiliscie?

ja zauwazylem ze w ostatnim zasie wyłysiakem na prawym zakolu, a jeszcze pare miesiecy temu wydawalo mi sie ze tylko lewa strona jest problrmem. Na lewej tez bylo lekkie zakole ale dalo sie zakryc, a teraz lysienie tak postepuje ze juz zaraz moze mi zostac sam srodek. Co z tym zrobić?

Ostatnimi czasy myje wlosy szamponem ze zdjecia. Jak czesto w ogole ppwinno sie myś glowe? I jak dlugo taki szampon trzymać na glowie?

#wlosy #zdrowie #medycyna #rozowepaski #niebieskiepaski #wlosyboners
essos - Czy komus z was udalo sie zahamować łysienie? Jak to zrobiliscie?

ja zauwa...

źródło: comment_1663258826djB8sET8oqbHKHBDaUmjDQ.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@essos: Wizyta u trychologa i recepta na finasteryd to 100% sposób. Jest jeszcze Loxon 2% lub 5%(na receptę) ale jednym z jego skutków ubocznych jest... wypadanie włosów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@essos: tylko finasteryd 1mg + minoxidil. Zabiegi z nakłuwaniem bogatopłytkowym osoczem. Ale to wszystko i tak nie każdemu pomaga. A jak to nie pomoże, to raczej na obecnym etapie nie ma innych sposobów na zahamowanie łysienia. Nie marnować pieniędzy na żadnych trychologów.
  • Odpowiedz
A ten szampon to #!$%@?, bo zawiera laurylosiarczan sodu, silny detergent który podrażnia skóre głowy. Kup coś ze słabym detergentem


@Bipolar-: A co takiego na przykład? Bo ja w ogle nie znam sie na skladnikach i detergentach
  • Odpowiedz
@Pawel889: @Bipolar-: Pierwsze słysze o tym finasteryd, a nieraz pytałem tutaj co zrobić z łysieniem. Tego środka nie mozna kupić bez recepty?

Sok ze skrzypu i pokrzywy piję od dłuższego czasu i mam wrażenie,że trochę mniej wypadają,ale to może być tylko wrażenie.

Genetyki nie oszukasz.


@kateringsniadaniowoobiadowy: Jakieś tabletki ze skrzypem też by były?
  • Odpowiedz
Pierwsze słysze o tym finasteryd, a nieraz pytałem tutaj co zrobić z łysieniem. Tego środka nie mozna kupić bez recepty?


@essos: Nie, nie można go kupić bez recepty, ale recepte ogarniesz na stronkach od wystawiania recept za kilkadziesiąt złotych. Środki nie na recepte to sobie w dupie możesz wsadzić, są bezużyteczne. Ale jak lubisz marnować kasę, to śmiało
  • Odpowiedz
@essos: Tak jak przedmówca. Szampony i ziołowe tabletki na łysienie możesz postawić na półce obok tabletek na powiększenie penisa o 10cm w jeden dzień ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pawel889: A z internetu jak mozna dostać recepte?

Chociaz w sumie jesli trzeba do tego recepte, to troche obawiałbym sie brąć, bo inewiadomo co jest powodem łysiania, a zebym sie przypadkiem jakichs skutkow ubocznych nie nabawił..
  • Odpowiedz