Wpis z mikrobloga

@lukratywny: wygląda "ok", choć ja porównując z apka Auto Sleep mam dwa totalnie różne wyniki i nie wiem który jest dobry xD chociaż dzisiejszej nocy zdecydowanie apka Apple lepie wykryła moje pobudki bo miałem ich sporo, ale dość krótkich, a auto sleep twierdzi że obudziłem się tylko raz xD

ale z drugiej strony mam wrażenie że apka Apple lubi nadmiernie rejestrować głęboki sen w pierwszych godzinach snu (tak jak u ciebie).
  • Odpowiedz
@lukratywny: We spend the most time in deep sleep during the first half of the night. During the early sleep cycles, N3 stages commonly last for 20-40 minutes. As you continue sleeping, these stages get shorter, and more time gets spent in REM sleep instead.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lukratywny: Nie przywiązuj do takich danych zbyt dużej wagi. To jest wszystko niezbyt pewne jeśli nie ma odczytu EEG. Tylko profesjonalna polisomnografia wykonana w laboratorium snu jest w stanie pokazać jak rzeczywiście kształtowały się fazy snu.
Testowałem z dwoma różnymi zegarkami na jednej i drugiej ręce i końcowe dane które pokazywały tylko częściowo się ze sobą pokrywały. Także takie wykresy to tak z przymrużeniem oka tylko.
  • Odpowiedz