Wpis z mikrobloga

@Owoc_w_kreplu: @SzybkiZwinnyOpalony: XD Dlaczego dorośli ludzi nie mogą się umówić na wymianę seksu za mieszkanie? W PL prostytucja jest legalna, a tutaj dochodzi po prostu do barteru (w sumie nie wiem jak podatki tutaj działają). Kwintesencja #bialorycerstwo : nikt nikomu nic nie robi, dwie osoby się dogadają lub nie, a ci chcą typa piętnować bo coś im się w gadzim mózgu wydaje. Ha tfu.
  • Odpowiedz
@Marvel7: Dla mnie to jest #!$%@?. Niby spoko bo sobie poruchasz tylko niewiem czemu mam wrażenie, ze to się sypnie tak czy inaczej. Ty będziesz tam z nią mieszkał czy jak? Na jakiej zasadzie to ma niby bazować? Jak niewolnik? Kiwniesz palcem i ma się ruchac? Jakieś zasady musicie ustalić jeżeli ma to działać w dwie strony.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
podpada już chyba pod art. 203 lub 204 KK

Skąd ten pomysł?
@HeadH: Kto, przemocą, groźbą bezprawną, podstępem lub wykorzystując stosunek zależności lub krytyczne położenie, doprowadza inną osobę do uprawiania prostytucji, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

Stosunek zależności - zdefiniować go można również jako stosunek prawny lub faktyczny, który daje jednej osobie możliwość wywierania określonego wpływu bezpośredniego lub pośredniego na losy i położenia prawne, społeczne lub ekonomiczne
  • Odpowiedz
@crazy_blazer: No nie można tej sytuacji tak interpretować, skoro dziewczyna szuka pokoju na wynajem, to znaczy, że ma pieniądze.(zwłaszcza, że podkreśliła swoją wypłacalność). A w takim przypadku to po prostu niemoralna propozycja ale całkowicie legalna. Z kolei stosunek zależności pomiędzy nimi nie występuje, a przynajmniej nie mamy żadnego powodu do przypuszczenia, że występuje.

""Krytyczne położenie" to taka sytuacja, w której osobie znajdującej się w nim realnie grozi doznanie poważnego uszczerbku lub
  • Odpowiedz
@crazy_blazer: jakby używać "chłopskiego rozumu" do zrozumienia prawa, tak jak ty, to by trzeba było każdą kobietę podciągnąć do odpowiedzialności za makijaż jako podstęp ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Ta, serio ktoś by zrezygnował z 3k miesięcznie żeby ruchać jakąś losową babę...


@Damasweger: to działa w dwie strony, myślę, że na sponsoringu z codziennym bzykaniem wyciągnęłaby więcej niż 3k.
  • Odpowiedz
to działa w dwie strony, myślę, że na sponsoringu z codziennym bzykaniem wyciągnęłaby więcej niż 3k.


@trololo55: Ale tam nie wiadomo na kogo trafisz, a raczej pewne, że trafi się sporo spasionych oblechów. Tutaj masz jednego pewniaka. Nie musi być jakiś super, wystarczy akceptowalny do przetrwania.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mala_Kozka oczywiście, że nie są. Całe mieszkanie na wynajem moje byłoby 2 pokoje za 3000zl Plus opłaty. Jak laska zarabia 3k max 4k to trzeba sobie radzić coraz bardziej popularna metoda

@Marvel7: Przecież nie zmusisz jej a by choć trochę wywiązać się z układu to może da ci raz na tydzień.
Przy założeniu, że to mieszkanie warte 3k to musiałaby być mega laska by jakkolwiek ci się to opłacało.
Wygląda na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@HeadH: masz rację - dziewczyna ma pieniądze na wynajem, więc "tylko" niemoralna propozycja. @Erimar To zależy czy makijaż można identyfikować jako podstęp w celu obcowania płciowego XD

197) § 1. Kto przemocą, groźbą bezprawną lub podstępem doprowadza inną osobę do obcowania płciowego, podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.
  • Odpowiedz
Ale tam nie wiadomo na kogo trafisz, a raczej pewne, że trafi się sporo spasionych oblechów. Tutaj masz jednego pewniaka. Nie musi być jakiś super, wystarczy akceptowalny do przetrwania.


@Wykopaliskasz: #!$%@?, wybierze sobie takiego jakiego jej będzie pasować, tu gorzej, bo tylko do wyboru ma spasionego oblecha z wolnym pokojem ;)
  • Odpowiedz